2 liga PLF - Sośnica Gliwice - Gwiazda II Ruda Śląska 3-2 (3-0)

W przedostatniej kolejce Future Sport Śląska 2 liga futsalu rezerwy Gwiazdy rywalizowały z Sośnicą Gliwice. Szkoda, że rudzianie na pierwszą połowę.... nie dojechali. Bardzo słaba postawa w tej części gry i zasłużone  prowadzenie rywali 3-0. W II połowie sytuacja na parkiecie zmieniła się całkowicie. Z minuty na minutę rosła przewaga Gwiazdy - po trafieniach Kasińskiego i Małka rudzianie już mieli rywali na wyciągnięcie ręki, ale ... zabrakło zimniej krwi i tego by spotkanie potrwało 1-2 minutę dłużej bo gospodarze bronili się rozpaczliwie. Nie mniej jednak to Sośnica zdobywa trzy punkty, a nasze rezerwy na koniec rozgrywek zagrają w Siemianowicach Śląskich.

Rezerwy Gwiazdy zagrały w składzie -  Biskup - Piewko, Widuch, Małek, Kluzek, Czyżewski, Naleśnik, Dynek, Górski, Woźnica, Kasiński