2 liga PLF - Bongo Krapkowice - Gwiazda II Ruda Śląska 9-6 (2-5)

Niestety porażką 9-6 zakończył sezon drugi zespół Gwiazdy. W niedzielne popołudnie rudzianie w nieco okrojonym składzie pojechali do doświadczonego rywala. Mecz miał dość nieoczekiwany przebieg bowiem wprawdzie gospodarz szybko objęli prowadzenie to jednak w I połowie młodzież (dzisiaj średnia wieku 17,5 roku) zagrała po profesorsku. Wynik 5-2 dla nas mówi sam za siebie. Niestety chyba chłopcy zbyt szybko uwierzyli w wygraną - Bongo ruszyło do ataków - dokonało zmiany w bramce i już w 26 minucie prowadziło 6-5! Od tego momentu trwała wymiana ciosów na parkiecie, ale skuteczniejsi byli zawodnicy Bongo, którzy zasłużenie wygrali 9-6. Bramki dla Gwiazdy zdobywali - Paweł Grzywaczewski i Jan Biskup po 1 oraz Hubert Szaraniec 4.

Kończymy sezon na szóstym miejscu w tabeli.