Seniorzy II - futsal

W ostatnim spotkaniu tegorocznej edycji Future Sport Śląska 2 liga futsalu rezerwy Gwiazdy zagrały w Siemianowicach Śląskich. Rudzianie podobnie jak w pierwszej rundzie zremisowali z rywalami 5-5. Bramki dla naszej drużyny zdobywali - Małek 2, Mrowiec 2 i Czyżewski. Kończymy…
W przedostatniej kolejce Future Sport Śląska 2 liga futsalu rezerwy Gwiazdy rywalizowały z Sośnicą Gliwice. Szkoda, że rudzianie na pierwszą połowę.... nie dojechali. Bardzo słaba postawa w tej części gry i zasłużone prowadzenie rywali 3-0. W II połowie sytuacja na…
Po emocjonującym spotkaniu lider z Częstochowy pokonał rezerwy Gwiazdy 7-5. Nasz młody zespół postawił wysoko poprzeczkę gościom, których celem jest awans do baraży o grę w 1 lidze futsalu. Bramki dla naszych rezerw zdobywali - znajdujący się ostatnio w bardzo…
Pierwsze spotkanie rundy rewanżowej Future Sport Śląska 2 liga futsalu pomiędzy Kamionką Mikołów i drugim zespołem Gwiazdy miało podobny przebieg do pierwszego meczu który odbył się w Halembie. DO przerwy kibice w Mikołowie oglądali wyrównane spotkanie zakończone remisem 1-1. Bramkę…
W ten weekend startują nie tylko rozgrywki 1 ligi Polskiej Ligi Futsalu, ale także rozgrywki Future Sport Śląska 2 ligi futsalu. W niedzielę o 17.00 w Mikołowie rudzianie powalczą o pierwsze punkty w rundzie rewanżowej. Gospodarze Kamionka Mikołów ze sporymi…
Sporo emocji, zmian wyniku i kilka pięknych bramek zobaczyli kibice na kończenie pierwszej rundy rozgrywek Future Sport Śląska 2 liga futsalu. Rezerwy Gwiazdy zremisowały ostatecznie 5-5 z FC 2016 Siemianowice Śląskie. Rudzie prowadzili już nawet 4-2, przegrywali 4-5 a w…
Na zakończenie pierwszy rundy rozgrywek Future Sport 2 Śląska Liga Futsalu rezerwy Gwiazdy podejmować będą ekipę FC 2016 Siemianowice Śląskie. Dla naszej drużyny będzie to jeden z ostatnich elementów przygotowań do turnieju finałowego MMP U20. W czwartkowym spotkaniu zagrają przede…

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN