Seniorzy II - futsal

W poniedziałek połączone siły drugiego zespołu Gwiazdy oraz drużyny U20 rozegrały sparing z drużyną FC 2016 Siemianowice Śląskie. Nasi rywale zgłosili się w tym roku do rozgrywek II Ligi Futsalu - grupa śląsko-opolska, zatem już niedługo spotkamy się z nimi…
Futsalowa reprezentacja Polski awansowała do finałów mistrzostw Europy 2018. We wtorek w Koszalinie pokonała Węgrów 6-4 (2-2) w rewanżowym meczu barażowym. Pierwsze spotkanie w Miszkolcu wygrali dwa tygodnie wcześniej Węgrzy 2-1. Polska zagra w finałach ME po raz drugi w…
W pierwszym sparingu przed nowym sezonem młodzi zawodnicy Gwiazdy II ulegli Kamionce Mikołów 1:3. Bramki w dzisiejszym meczu zdobywali Jastrzębski, Pasierb i Król dla Kamionki oraz Dynek dla Gwiazdy. Do startu 2 ligi grupy śląsko-opolskiej oraz Młodzieżowych Mistrzostw Polski jeszcze…

O nas w mediach

wtorek, 28 marzec 2017 20:22
W tym tygodniu rozpoczął się specjalistyczny futsalowy kurs trenerski - nasz klub reprezentują Bartłomiej Noga, Łukasz Kujawa oraz Arkadiusz Grzywaczewski. Kurs trenerski UEFA FUTSAL B. To jest trenerskie wydarzenie na najwyższym poziomie w polskim futsalu. O godzinie 15.30 w poniedziałek…
Rezerwy Gwiazdy Ruda Śląska zadebiutowały na arenie II ligi futsalu grupy śląsko- opolskiej. Swój debiut w naszym klubie zaliczył także Łukasz Kujawa. Podsumujmy więc grę podopiecznych Łukasza w minionym sezonie Czy jesteś zadowolony ze startu rezerw Gwiazdy w lidze –…
Niestety porażką zakończyła nasza młodzież zmagania w II lidze futsalu grupy śląsko - opolskiej. Rezerwy Gwiazdy przegrały w Opolu z miejscową Odrą 0-3. Rudzianie długo trzymali rywalu w napięciu bowiem Odra tylko w przypadku wygranej zapewniała sobie mistrzostwo II ligi…
W najbliższą niedzielę zakończą się rozgrywki 2 ligi futsalu grupy śląsko - opolskiej. Przypomnijmy, że w tych rozgrywkach debiutował zespół rezerw Gwiazdy, który zajmuje miejsce w środku ligowej tabeli. Jednak w ostatniej kolejce na podopiecznych trenera Łukasza Kujawy czeka prawdziwy…

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN