EF – Gwiazda Ruda Śląska – GSF Gliwice 0-3

W spotkaniu 15 kolejki Ekstraklasy Futsalu zespół Gwiazdy Ruda Śląska przegrał z GSF Gliwice 0-3. W 4 minucie po przypadkowym zagraniu piłki ręką sędzia podyktował rzut karny i goście prowadzili 1-0. Mimo, że to goście prowadzili grę w meczu rudzianie mieli swoje sytuacje – obronną ręką wychodził z nich … nasz były bramkarz Dawid Barteczka. W końcówce I połowie goście po jeden z nielicznych kontr prowadzili 2-0.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił – ambitnie grający nasz zespół miał swoje sytuacje, podobnie jak goście. Ostatecznie GSF wygrał 3-0.

Wiadomym było, że po ubytkach kadrowych nasz zespół w każdym spotkaniu czeka trudna walka o punkty. Szkoda zwłaszcza niewykorzystanych sytuacji bramkowych i własnych błędów po których straciliśmy gole.

Za tydzień czeka nas daleki wyjazd do Chojnic.