1 liga PLF – Gwiazda Ruda Śląska – Górnik Polkowice 3-4 (2-2)

Gwiazda przegrała z liderem 3-4 – Górnik Polkowice odniósł 8 kolejne zwycięstwo w rozgrywkach. Po meczu na pewno rudzianie czują niedosyt bo nie byli gorszym zespołem w sobotnim pojedynku. Górnik rozpoczął pewnie spotkanie i prowadził 2-0. Z minuty na minutę rudzianie zaczęli przejmować inicjatywę i odrabiać straty. Do przerwy mieliśmy remis 2-2 po trafieniach Miłonia i Siadula dla Gwiazdy. Po zmianie stron pierwsze minuty dalej należały do Gwiazdy – jednak… po przypadkowym trafieniu naszego zawodnika goście ponownie objęli prowadzenie, szybko Gwiazda odpowiedziała i ponownie Siadul doprowadził do wyrównania. Kiedy wydawało się, że rudzianie zdobędą kolejne gole rywale po szybkiej kontrze wyszli na prowadzenie 4-3. Końcówka meczu należała już do rywali, którzy umiejętnie utrzymywali się przy piłce a Gwiazda miała kłopot z wykończeniem akcji. Na pewno zespół zasłużył na pochwały za walkę, szkoda straty punktów bo z przebiegu meczu remis byłby sprawiedliwy. Teraz skupiamy się już myślami nad kolejnym rywalem, gdzie musimy zdobyć komplet punktów.