1 liga PLF – Gwiazda Ruda Śląska – GKS Futsal Nowiny 2-4 (1-2)

Miło rozpoczęliśmy weekend od skutecznej gry naszej drużyny U19 w eliminacjach MMP – kończymy porażką przy bardzo słabej skuteczności w starciu 1 ligi. W Halembie przegraliśmy z Futsal Nowiny 2-4. Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego prowadzenia gości 2-0. W miarę upływu czasu Gwiazda miała spora liczbę okazji do zdobycia bramek – niestety nawet w sytuacji kiedy dwóch naszych zawodników miało przed sobą tylko bramkarza rywali nie zdobyliśmy bramki. Kontaktowego gola zdobył Tkacz.

W II połowie liczyliśmy, że szybkie doprowadzenie do remisu – niestety to rywale dość szybko bo już w 25 minucie prowadzili 1-4!  Od tego momentu rudzianie cały czas atakowali – graliśmy dzisiaj na bardzo słabej skuteczności. Nadzieję dała nam druga bramka Tkacza, ale do było wszystko. Chwilę później nie wykorzystaliśmy krótkiego rzutu karnego i właściwie było jasne, że nie damy rady zdobyć nawet punktu.

Przed nami dwa wyjazdy – do Bochni i Lublina.