Terminarz

Kolejka nr 14
CLEAREX CHORZÓW 4:0 GI Malepszy FUTSAL LESZNO
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3:3 GSF GLIWICE
REKORD BIELSKO-BIAŁA 5:1 PIAST GLIWICE
FC - KJ Toruń 1:6 KS Constract Lubawa
GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA 6:3 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK
AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 1:2 RED DRAGONS PNIEWY
Kolejka nr 13
PIAST GLIWICE 1:1 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
FC - KJ Toruń 6:3 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
CLEAREX CHORZÓW 6:1 RED DRAGONS PNIEWY
REKORD BIELSKO-BIAŁA 10:0 GI Malepszy FUTSAL LESZNO
AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 2:3 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK
GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA 5:2 KS Constract Lubawa
RED DEVILS CHOJNICE 3:5 GSF GLIWICE
Kolejka nr 12
GSF GLIWICE 3:3 FC - KJ Toruń
MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 3:6 CLEAREX CHORZÓW
KS Constract Lubawa 4:3 AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO
RED DRAGONS PNIEWY 3:7 REKORD BIELSKO-BIAŁA
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 7:3 GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3:0 RED DEVILS CHOJNICE
GI Malepszy FUTSAL LESZNO 0:5 PIAST GLIWICE
Kolejka nr 11
CLEAREX CHORZÓW 4:4 KS Constract Lubawa
GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA 4:5 GSF GLIWICE
GI Malepszy FUTSAL LESZNO 1:1 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
REKORD BIELSKO-BIAŁA 8:2 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK
PIAST GLIWICE 6:3 RED DRAGONS PNIEWY
AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 4:2 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
FC - KJ Toruń 8:2 RED DEVILS CHOJNICE
Kolejka nr 10
GSF GLIWICE 1:2 AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO
CLEAREX CHORZÓW 3:1 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3:0 FC - KJ Toruń
MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 1:6 PIAST GLIWICE
RED DEVILS CHOJNICE 1:5 GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
RED DRAGONS PNIEWY 2:2 GI Malepszy FUTSAL LESZNO
KS Constract Lubawa 0:9 REKORD BIELSKO-BIAŁA
Kolejka nr 9
CLEAREX CHORZÓW 4:0 GSF GLIWICE
REKORD BIELSKO-BIAŁA 9:1 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
KS Constract Lubawa 3:3 PIAST GLIWICE
RED DRAGONS PNIEWY 1:5 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
GI Malepszy FUTSAL LESZNO 2:0 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK
AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 4:3 RED DEVILS CHOJNICE
GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA 0:4 FC - KJ Toruń
Kolejka nr 8
MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 2:2 RED DRAGONS PNIEWY
KS Constract Lubawa 4:0 GI Malepszy FUTSAL LESZNO
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3:3 GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
GSF GLIWICE 3:4 REKORD BIELSKO-BIAŁA
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:6 PIAST GLIWICE
FC - KJ Toruń 3:2 AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO
RED DEVILS CHOJNICE 3:10 CLEAREX CHORZÓW
Kolejka nr 7
MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 1:4 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
RED DRAGONS PNIEWY 3:4 KS Constract Lubawa
CLEAREX CHORZÓW 1:4 FC - KJ Toruń
GI Malepszy FUTSAL LESZNO 6:5 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
REKORD BIELSKO-BIAŁA 7:1 RED DEVILS CHOJNICE
AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 1:7 GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
PIAST GLIWICE 4:3 GSF GLIWICE
Kolejka nr 6
GSF GLIWICE 3:5 GI Malepszy FUTSAL LESZNO
KS Constract Lubawa 3:0 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 8:2 AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO
CLEAREX CHORZÓW 4:3 GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
PIAST GLIWICE 5:2 RED DEVILS CHOJNICE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 3:3 RED DRAGONS PNIEWY
FC - KJ Toruń 3:3 REKORD BIELSKO-BIAŁA
Kolejka nr 5
CLEAREX CHORZÓW 10:2 AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO
MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 5:3 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
KS Constract Lubawa 2:2 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
RED DRAGONS PNIEWY 4:3 GSF GLIWICE
GI Malepszy FUTSAL LESZNO 5:8 RED DEVILS CHOJNICE
PIAST GLIWICE 1:3 FC - KJ Toruń
REKORD BIELSKO-BIAŁA 8:1 GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
Kolejka nr 4
AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 5:3 REKORD BIELSKO-BIAŁA
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:6 KS Constract Lubawa
GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA 4:2 PIAST GLIWICE
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4:2 CLEAREX CHORZÓW
GSF GLIWICE 4:5 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK
FC - KJ Toruń 1:1 GI Malepszy FUTSAL LESZNO
RED DEVILS CHOJNICE 4:4 RED DRAGONS PNIEWY
Kolejka nr 3
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:0 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
RED DRAGONS PNIEWY 5:5 FC - KJ Toruń
KS Constract Lubawa 6:7 GSF GLIWICE
MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 4:0 RED DEVILS CHOJNICE
GI Malepszy FUTSAL LESZNO 3:4 GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
PIAST GLIWICE 0:3 AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO
REKORD BIELSKO-BIAŁA 6:3 CLEAREX CHORZÓW
Kolejka nr 2
CLEAREX CHORZÓW 3:1 PIAST GLIWICE
GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA 5:1 RED DRAGONS PNIEWY
AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 4:1 GI Malepszy FUTSAL LESZNO
GSF GLIWICE 5:1 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
RED DEVILS CHOJNICE 1:6 KS Constract Lubawa
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3:4 REKORD BIELSKO-BIAŁA
FC - KJ Toruń 4:2 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK
Kolejka nr 1
MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 0:2 GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
GSF GLIWICE 0:0 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
RED DRAGONS PNIEWY 3:6 AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO
GI Malepszy FUTSAL LESZNO 2:1 CLEAREX CHORZÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:1 RED DEVILS CHOJNICE
PIAST GLIWICE 0:1 REKORD BIELSKO-BIAŁA
KS Constract Lubawa 2:2 FC - KJ Toruń

Kolejka nr 14
25 styczeń 2020
RED DEVILS CHOJNICE 18:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 15
17 styczeń 2020
REKORD BIELSKO-BIAŁA 19:00 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18 styczeń 2020
PIAST GLIWICE 17:00 CLEAREX CHORZÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 17:00 GSF GLIWICE
MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 18:00 FC - KJ Toruń
RED DRAGONS PNIEWY 18:00 GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
KS Constract Lubawa 18:00 RED DEVILS CHOJNICE
19 styczeń 2020
GI Malepszy FUTSAL LESZNO 17:00 AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO
Kolejka nr 16
15 luty 2020
CLEAREX CHORZÓW 16:00 REKORD BIELSKO-BIAŁA
GSF GLIWICE 18:00 KS Constract Lubawa
GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA 18:00 GI Malepszy FUTSAL LESZNO
16 luty 2020
RED DEVILS CHOJNICE 18:00 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK
FC - KJ Toruń 00:00 RED DRAGONS PNIEWY
AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 00:00 PIAST GLIWICE
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 00:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 17
29 luty 2020
CLEAREX CHORZÓW 17:00 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 18:00 GSF GLIWICE
KS Constract Lubawa 18:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
RED DRAGONS PNIEWY 00:00 RED DEVILS CHOJNICE
REKORD BIELSKO-BIAŁA 00:00 AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO
PIAST GLIWICE 00:00 GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
1 marzec 2020
GI Malepszy FUTSAL LESZNO 17:00 FC - KJ Toruń
Kolejka nr 18
7 marzec 2020
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 17:00 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK
GSF GLIWICE 18:00 RED DRAGONS PNIEWY
GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA 18:00 REKORD BIELSKO-BIAŁA
AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 00:00 CLEAREX CHORZÓW
FC - KJ Toruń 00:00 PIAST GLIWICE
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 00:00 KS Constract Lubawa
8 marzec 2020
RED DEVILS CHOJNICE 18:00 GI Malepszy FUTSAL LESZNO
Kolejka nr 19
14 marzec 2020
RED DEVILS CHOJNICE 18:00 PIAST GLIWICE
MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 18:00 KS Constract Lubawa
AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 00:00 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
RED DRAGONS PNIEWY 00:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
CLEAREX CHORZÓW 00:00 GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
REKORD BIELSKO-BIAŁA 00:00 FC - KJ Toruń
15 marzec 2020
GI Malepszy FUTSAL LESZNO 17:00 GSF GLIWICE
Kolejka nr 20
21 marzec 2020
KS Constract Lubawa 18:00 RED DRAGONS PNIEWY
GSF GLIWICE 18:00 PIAST GLIWICE
GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA 18:00 AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO
FC - KJ Toruń 00:00 CLEAREX CHORZÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 00:00 GI Malepszy FUTSAL LESZNO
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 00:00 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK
22 marzec 2020
RED DEVILS CHOJNICE 18:00 REKORD BIELSKO-BIAŁA
Kolejka nr 21
28 marzec 2020
CLEAREX CHORZÓW 17:00 RED DEVILS CHOJNICE
GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA 18:00 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 00:00 FC - KJ Toruń
REKORD BIELSKO-BIAŁA 00:00 GSF GLIWICE
PIAST GLIWICE 00:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
RED DRAGONS PNIEWY 00:00 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK
29 marzec 2020
GI Malepszy FUTSAL LESZNO 17:00 KS Constract Lubawa
Kolejka nr 22
4 kwiecień 2020
GSF GLIWICE 18:00 CLEAREX CHORZÓW
MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 18:00 GI Malepszy FUTSAL LESZNO
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 00:00 REKORD BIELSKO-BIAŁA
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 00:00 RED DRAGONS PNIEWY
FC - KJ Toruń 00:00 GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
PIAST GLIWICE 00:00 KS Constract Lubawa
5 kwiecień 2020
RED DEVILS CHOJNICE 18:00 AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO
Kolejka nr 23
18 kwiecień 2020
GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA 18:00 RED DEVILS CHOJNICE
PIAST GLIWICE 00:00 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK
AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 00:00 GSF GLIWICE
FC - KJ Toruń 00:00 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
REKORD BIELSKO-BIAŁA 00:00 KS Constract Lubawa
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 00:00 CLEAREX CHORZÓW
19 kwiecień 2020
GI Malepszy FUTSAL LESZNO 17:00 RED DRAGONS PNIEWY
Kolejka nr 24
25 kwiecień 2020
KS Constract Lubawa 18:00 CLEAREX CHORZÓW
MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 18:00 REKORD BIELSKO-BIAŁA
GSF GLIWICE 18:00 GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 00:00 GI Malepszy FUTSAL LESZNO
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 00:00 AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO
RED DRAGONS PNIEWY 00:00 PIAST GLIWICE
26 kwiecień 2020
RED DEVILS CHOJNICE 18:00 FC - KJ Toruń
Kolejka nr 25
9 maj 2020
CLEAREX CHORZÓW 17:00 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK
GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA 18:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
REKORD BIELSKO-BIAŁA 00:00 RED DRAGONS PNIEWY
PIAST GLIWICE 00:00 GI Malepszy FUTSAL LESZNO
FC - KJ Toruń 00:00 GSF GLIWICE
AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 00:00 KS Constract Lubawa
10 maj 2020
RED DEVILS CHOJNICE 18:00 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Kolejka nr 26
16 maj 2020
GSF GLIWICE 18:00 RED DEVILS CHOJNICE
KS Constract Lubawa 18:00 GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 18:00 AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO
RED DRAGONS PNIEWY 00:00 CLEAREX CHORZÓW
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 00:00 PIAST GLIWICE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 00:00 FC - KJ Toruń
17 maj 2020
GI Malepszy FUTSAL LESZNO 17:00 REKORD BIELSKO-BIAŁA
© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj