2 liga futsalu – Gwiazda II Ruda Śląska – Bongo Krapkowice 2-5

W pierwszym spotkaniu drugiej rundy rozgrywek 2 ligi futsalu po raz pierwszym wystąpiliśmy w roli gospodarzy. Niestety przegraliśmy z doświadczonym zespołem z Krapkowic 2-5. Goście objęli prowadzenie już w 2 minucie gry a podwyższyli prowadzenie na… trzy sekundy przed końcem I połowy. Wcześniej sytuacji bramkowych pod jedną i drugą bramką było sporo. Od początku drugiej połowy przewagę miała nasz młodzież – w 30 minucie po bramkach Bąka i Gąsiora był remis 2-2! Niestety chyba zbyt szybko uwierzyliśmy, że kolejne bramki dla są kwestą czasu bo między 31 a 33 minute rywale zdobyli trzy bramki. Bongo zdobyło komplet punktów, a dla nas był to pożyteczny sprawdzian przed finałami MMP U20 – w poniedziałek zagraliśmy na trzy ”czwórki”. Cieszy frekwencja i zaangażowanie. Drużynę przed finałami czeka jeszcze jeden sprawdzian – w niedzielę o 17.30 podejmować będziemy MTS Knurów.