SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

Mecz Clearex - Gwiazda już jutro...

Pół roku temu Rafał Jarzmik był grającym trenerem zagrożonej spadkiem Gwiazdy. W zimie trafił do Novej Katowice, ale jak sam podkreśla, mocno trzyma kciuki za utrzymanie rudzian w elicie.

- Śledzę wyniki Gwiazdy na bieżąco. Kiedy niedawno zawodnicy z Rudy Śląskiej mierzyli się z moim obecnym klubem, miałem okazję na dłuższe rozmowy z niektórymi z nich. Szkoda byłoby pracy, którą wspólnie włożyliśmy, jeśli miałoby się okazać, że nie przyniesie ona utrzymania w tegorocznych rozgrywkach - podkreśla Rafał Jarzmik, były grający trener ekipy z Halemby.

Jarzmik w swojej karierze występował także w Cleareksie, z którym w bieżącej kolejce Gwiazda zmierzy się w jednym z najważniejszych meczów sezonu. - I mimo że będzie grać na szalenie niewygodnym terenie w Chorzowie, to na pewno nie jest w tej rywalizacji bez szans. Jeśli rudzianom uda się już wywieźć z parkietu rywala komplet punktów, to do końca rozgrywek mogą płynąć na fali optymizmu. Powinno być dużo łatwiej - przyznaje zawodnik Novej Katowice.

Wtorkowe spotkanie w hali MORiS-u rozpocznie się o godzinie 17:00.
Źródło - www.sportslaski.pl

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN