SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

O nas w mediach.

Tabela ekstraklasy jest w Rudzie Śląskiej znana niemal na pamięć. Spisywana na straty Gwiazda ma nie tylko szansę na udział w barażach, ale i utrzymanie bez dodatkowych meczów!

We wtorek w zaległym meczu ekstraklasy futsalu podopieczni Arkadiusza Grzywaczewskiego wykonali pierwszy krok w kierunku utrzymania. Pokonując Clearex 4-1, pogorszyli humory nie tylko gospodarzom, ale i innym zespołom, które walczą o ligowy byt: TPH Polkowice, Marwitowi Toruń i GKS-owi Jachym Tychy, którego zawodnicy obserwowali zmagania w Chorzowie.

- Zdecydowanie podnieśliśmy nasze morale i liczymy, że pomoże nam to osiągnąć zakładany cel - uśmiecha się Tomasz Cielesta, bramkarz Gwiazdy. - Ciężko pracujemy na treningach i w spotkaniu z Cleareksem znalazło to swoje odzwierciedlenie, przekładając się na rezultat - podkreśla golkiper rudzian, który we wspomnianym pojedynku wystąpił... ze skręconą kostką!


- Marwit ma się czego obawiać! - dodaje Cielesta, nawiązując już do kolejnej ligowej batalii. W najbliższą niedzielę rudzianie przed własną publicznością podejmą bowiem "Marchewkowych" z Torunia i w przypadku zwycięstwa opuszczą strefę spadkową, wskakując na pozycję barażową.

Źródło - www.sportslaski.pl

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN