SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

1 liga PLF - Gwiazda Ruda Śląska - GSF Gliwice Niedziela Godz. 17.00

Po remisie w Opolu w zespole Gwiazdy panowały zmienne nastroje, z jednej strony przerwana została seria porażek ale z drugiej tylko jeden zdobyty punkt oddalił nas od czołówki. Czołówki w której znajduje się nasz najbliższy rywal - zespół GSF Gliwice. Podopieczni Błażeja Korczyńskiego trenera Reprezentacji Polski w futsalu są rewelację ligi i zgłaszają aspiracje walki o awans! Jeszcze rok temu emocjonowaliśmy się meczem naszych rezerw z GSF zakończonym niecodziennym remisem 9-9, a teraz nasi seniorzy z pierwszej drużyny będą musieli stawić czoła gliwickiej młodzieży. Gwiazda chcąc zachować realne szanse na włączenie się do walki o czołowe miejsca musi wygrać. Z takim nastawieniem rudzianie przystąpią do meczu.

Rywalizacji rudzko - gliwickiej będzie w niedzielę naprawdę dużo. Ze względu na bardzo dobrą współpracę z GSF Gliwice w przedmeczu o 15.00 najmłodsi adepci szkółek piłkarskich - rocznik 2011/2012 zagrają w meczu pokazowym. Później mecz seniorów o 17.00. A o 19.30 kolejna odsłona - rezerwy Gwiazdy podejmować będą inny klub z Gliwic - KS Sośnica!

A więc futsalowa niedziela w Halembie i starcie rudzko - gliwickie w pełnym zestawieniu!

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN