SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

1 liga PLF - Remedium Hybryd Novitech Pyskowice - Gwiazda Ruda Śląska Niedziela Godz. 18.00

Jeszcze niedawno emocjonowaliśmy się startem rozgrywek a tu ... już prawie półmetek ligowej rywalizacji! W niedzielę o 18.00 rudzianie rozegrają ostatni mecz pierwszej rundy , który będzie także ostatnim tegorocznym występem Gwiazdy o ligowe punkty. Nasz zespół zagra na wyjeździe z ekipą Remedium Hybryd Novitech Pyskowice. Wprawdzie gramy z zespołem , który legitymuje się tylko jednym ligowym punktem, ale w Pyskowicach zawsze grało się rudzianom ciężko. Wprawdzie w minionym sezonie udało się Gwieździe wygrać na parkiecie rywali, ale spore zmiany zaszły w składach jednej i drugiej drużyny. Wystarczy wspomnieć, że właśnie z Pyskowic do Gwiazdy przetransferowani zostali Rafał Górny i Marcin Brysz, którzy w niedzielę zagrają przeciw swoim byłym kolegom.

Rudzianie po sobotnich wynikach rywali w górnej części tabeli w przypadku niedzielnej wygranej mogą odrobić nieco strat jakie zanotowali niedawno nie wygrywając kolejnych czterech spotkań. Liczymy że po wygranej w Brzegu Gwiazda wróciła na ścieżkę zwycięstw. Ewentualna wygrana może wywindować żółto-niebieskich nawet na trzecie miejsce w tabeli. Dodajmy, że trenerzy Noga i Kujawa mają do dyspozycji wszystkich zawodników. 

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN