SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

1 liga PLF - SRS Gwiazda Ruda Śląska - GSF Gliwice - Sobota Godz. 15.00

Mimo, że to dopiero druga kolejki 1 ligi futsalu to czeka nas już arcyciekawy pojedynek - w sobotę o 15.00 w derbach Gwiazda podejmuje GSF Gliwice. Zagrają więc nie tylko drugi i trzeci zespół minionych rozgrywek ale zarazem ekipy które przed sezonem wyznaczyły sobie jasny cel - awans do Ekstraklasy.

Nie trzeba więc dodawać, że punkty zdobyte w takim starciu są bardzo istotne. Nasi rywale prowadzeni przez selekcjonera Reprezentacji Polski Błażeja Korczyńskiego przed sezonem dokonali szeregu wzmocnień stawiając na doświadczonych graczy - do Gliwic trafili więc Zbigniew Mirga, Patryk Cygnarowski, Łukasz Groszak czy młodsze ale już utytułowany Szymon Cichy z Rekordu.

Zapowiada się więc mecz walki i futsalowe święto w Halembie. Rozpoczynamy już o 13.30 przedmeczem Gwiazda - GSF Gliwice - rocznik 2012/2013! Później o 15.00 główne starcie seniorów. Jak zwykle dla kibiców przygotowaliśmy program meczowy, losowanie nagród w przerwie spotkania a także wyprodukowane zostały specjalne meczowe proporczyki!

Zapraszamy na mecz!

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN