SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

1 liga PLF - AZS UMCS Lublin - SRS Gwiazda Ruda Śląska - Sobota Godz. 15.00

W sobotę o 15.00 ekipa Gwiazdy rozegra spotkanie... 7 kolejki 1 ligi Polskiej Ligi Futsalu. To już 7 kolejka - czeka nas najdłuższy wyjazd - zagramy w Lublinie. Po 7 kolejkach zagrają więc sąsiedzi w tabeli - czwarty AZS UMCS i trzecia Gwiazda. Nasi rywale rozpoczęli sezon od ... trzech porażek! Ale w kolejnych trzech meczach wygrywali i to z trudnymi rywalami, dzięki czemu mają dziewięć zgromadzonych oczek. Trudno wskazać faworyta w tym pojedynku chociaż oczywiście jedziemy do Lublina po trzy punkty.!

Rudzianie powoli zaczynają wychodzić z kryzysu - cieszy zwłaszcza ''zero z tyłu'' w meczu z Brzegiem chociaż goście zbyt łatwo dochodzili do sytuacji bramkowych w Halembie, dobry mecz na swoim poziomie zagrał także Dawid Barteczka. Prognostykiem na naszą korzyść jest także szeroka kadra i fakt, ze zawodnicy są do dyspozycji naszego duetu trenerskiego.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN