SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

HPP - Czeka na nas "Polska Myśl Szkoleniowa Nałęczów"

Lubelski Związek Piłki Nożnej przeprowadził eliminacje Halowego Pucharu Polski. Wśród 12 zespołów, które wzięły udział w turnieju HPP zwyciężył zespół - "Polska Myśl Szkoleniowa Nałęczów". Nasz pucharowy rywal w finale turnieju zremisował 1-1 z Adampol Team Świdnik i o wygranej zadecydowały rzuty karne. Wiadomo, że pierwsza runda odbędzie się w weekend 5/6 stycznia 2019 roku. Rudzianie zagrają na parkiecie rywali - czekamy na komunikat dotyczący terminu.

Warto dodać, że futsal w LZPN stale się rozwija. Przed rokiem w eliminacjach HPP startowało 6 ekip, teraz 12! Ubiegłoroczny zwycięzca Tifosi Lublin awansował nawet do drugiej rundy szczebla centralnego HPP gdzie przegrał ... z Rekordem Bielsko-Biała. Teraz Tifosi odpadli z HPP w rozgrywkach grupowych właśnie z Polską Myślą Szkoleniową Nałęczów

Więcej o turnieju finałowym

https://www.youtube.com/watch?v=RWzB73VREbc

 

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN