SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

1/32 HPP - Polska Myśl Szkoleniowa Nałęczów - Gwiazda Ruda Śląska Sobota Godz. 17.00

Rozgrywki Halowego Pucharu Polski rozpoczynają rywalizacją futsalowa w roku 2019. Na etapie 1/32 pucharu do rywalizacji przystępują zespoły 1 ligi Polskiej Ligi Futsalu. W sobotę o 17.00 Gwiazda zagra z drużyną Polska Myśl Szkoleniowa Nałęczów. Nie tylko ze względu na warunki atmosferyczne czeka nas jeden z najdłuższych wyjazdów w sezonie - losowanie w pucharze po raz kolejny nie było dla nas korzystne właśnie ze względu na odległość jaką musimy pokonać.

Nasi rywale wygrali rywalizacje na szczeblu Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Są debiutantem w futsalu w tych rozgrywkach - zespół oparty jest na zawodnikach III i IV ligi trawiastej z regionu.

Dla nas najważniejszym wydarzeniem spotkania będzie powrót na parkiet Aleksandra Waszki. Po wielu miesiącach rehabilitacji po poważnej kontuzji Olek otrzyma szansę i pojawi się w bramce Gwiazdy.

Niestety nie jest planowana żadna relacja z tego spotkania.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN