SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

1 liga PLF - Gredar Futsal Team Brzeg - Gwiazda Ruda Śląska Niedziela Godz. 18.00

Po rozegraniu sparingu z Reprezentacją Polski U19 ekipa Gredar Futsal Team Brzeg przygotowuje się już do niedzielnego pojedynku z Gwiazdą. Nasi rywale nadal z niepokojem spoglądają w dół tabeli bowiem mają tylko trzy punkty przewagi nad 11 zespołem w tabeli czyli miejscem spadkowym. Gredar przed sezonem był wymieniany wśród ekip, które miały walczyć o czołowe miejsca, jednak liga zweryfikowała te plany. We własnej hali gospodarze są jednak groźni dla każdej drużyny.

Ekipa Gwiazdy trenowała jeszcze w piątkowy wieczór w hali bielszowickiej Zgody. Trenerzy Noga i Kujawa mieli sporo uwag do gry swojego zespołu po starciu z Odrą Opole. Mimo wygranej (4-0) gra naszej drużyny nie zachwyciła. Z drugiej strony na pewno w tym sezonie rudzianie grają efektywnie, a niekoniecznie ładnie dla oka. Nic więc dziwnego, że na tym etapie rozgrywek najważniejsze są punkty. Dlatego też do Brzegu jedziemy po komplet punktów...

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN