SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

1 liga PLF - SRS Gwiazda Ruda Śląska - AZS UMCS Lublin Niedziela Godz. 17.00

W niedzielę do Rudy Śląskiej przyjeżdża niewygodny dla nas rywal. W minionym sezonie we własnej hali tylko zremisowaliśmy z akademikami z Lublina co miało wpływ na końcową tabelę rozgrywek. Nasz zespół ostatnie systematycznie punktuje i cel na niedzielne popołudnie jest jasny - trzy kolejne punkty. Wiemy, że nie możemy narzekać na zdobycz punktową, ale na pewno we własnej hali kibice chcieliby zobaczyć nie tylko zwycięsko ale także ładnie grającą Gwiazdę. Tymczasem w ostatnich kolejkach na wyjazdach prezentujemy się dobrze, we własnej hali trochę męczymy kibiców naszymi występami. Najważniejsze są jednak trzy kolejne punkty, które musimy w niedzielę wywalczyć.

O 15.00 na boisko wybiegną najmłodsi zawodnicy naszej szkółki piłkarskiej - chłopcy z roczników 2013 - 2014 zaprezentują się w niedzielę w swoich nowych strojach - zapraszamy wszystkich na obydwa wydarzenia!

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN