SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

1 liga PLF - Walka o miejsce na podium

W piątkowym spotkaniu 1 ligi PLF lider GSF Gliwice zremisował 2-2 w Busku Zdroju z zespołem Maxfarbex. Tym samym gliwiczanie mają na ten moment 5 punktów przewagi nad Gwiazdą i nad Górnikiem Polkowice. Dzisiaj o 17.00 Polkowice podejmują Gwiazdę.

Sytuacja zrobiła się arcyciekawa bowiem gliwiczanie w przypadku remisu dzisiaj Polkowic z Gwiazdą zdobędą mistrzostwo 1 ligi. Ale szansę na wygranie rozgrywek zachowały jeszcze dwa pozostałe zespoły bowiem Polkowice w przypadku wygranej z Gwiazdą i korzystnego wyniku w ostatniej kolejce z GSF także mają szansę na bezpośredni awans. Gwiazda która jeszcze przed tygodniem była trzecia teraz ma także szansę ale musi wygrać w Polkowicach, w ostatniej kolejce z Nowinami i liczyć na przegraną GSF w ostatniej kolejce.

Wydaje się, że GSF w ostatniej kolejce nie wypuści bezpośredniego awansu z rąk - tym większe znaczenie ma dzisiejszy pojedynek. Wynik z Polkowic na bieżąco w komentarzu podawać będziemy na naszym profilu Fb.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN