SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

1 liga PLF - Kolejne informacje przed niedzielnym barażem...

Przygotowania organizacyjne do niedzielnego wchodzą na ostatnią prostą. Przypominamy, że mecz Gwiazda - Constract rozpocznie się w niedzielę o 17.00, a hala będzie dostępna dla kibiców już od godziny 15.00. Wtedy na parkiecie pojawią się najmłodsi zawodnicy naszej szkółki piłkarskiej,  którzy rozegrają przedmecz.

Każdy z kibiców, którzy pojawi się w hali otrzyma program meczowy, który zawierał będzie numer - w przerwie spotkania odbędzie się losowanie nagród ufundowanych przez partnerów spotkania barażowego. Prosimy pamiętać o zabraniu programu o koniecznie nie opuszczać hali w przerwie spotkania.

Nie zapomnieliśmy o naszych najmłodszych kibicach - każdego młodego kibica, który pojawi się w żółto - niebieskich barwach Gwiazdy albo tez z klubowym gadżetem zapraszamy na darmową watę cukrową!

Na miejscu będzie można także ''przybrać'' barwy klubowe - dla zainteresowanych czynne będzie stoisko malowania twarzy. Kto skorzysta będzie miał także bon na watę!

Specjalnie dla naszych kibiców mamy kolejną niespodziankę. Tylko jutro podczas spotkania do nabycia będą nowe szaliki klubowe z ... nowym logiem klubu, które oficjalnie będzie obowiązywało od nowego sezonu. Nowoczesne wykonanie, profesjonalny projekt - w niedzielę cena promocyjna - cena tylko 20,00 zł

Zawodnicy liczą na wsparcie kibiców!

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN