SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

Baraż o Ekstraklasę Futsalu - Constract Lubawa - Gwiazda Ruda Śląska Sobota Godz. 18.00

Już w sobotę o 18.00 rozpocznie się rewanżowe spotkanie barażowe o awans do Ekstraklasy Futsalu. Constract Lubawa podejmować będzie rudzką Gwiazdę. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu w Halembie przy komplecie publiczności był remis 2-2. Wynik w tym spotkaniu mógł być inny i na korzyść jednej czy drugiej drużyny. W sobotę więc każde rozwiązanie jest możliwe.

Psychologiczną przewagę ma ekipa Lubawy, która w Halembie tym razem spisała się lepiej niż przed rokiem. Na pewno widać, że zespół zrobił postęp i rewanżowe spotkanie zapowiada się bardzo ekscytująco. Rudzianie do Lubawy także wyruszą z jednym celem - w tym tygodniu wszystkie treningi podporządkowane były tylko rewanżowi.

Warto dodać, że podobnie jak przed rokiem prawidłowo układa się współpraca pomiędzy klubami. M.in. dzięki porozumieniu Gwiazdy i Constractu ze spotkań przeprowadzone będą transmisje live. Zapraszamy więc przed ekrany monitorów wszystkich sympatyków Gwiazdy, którzy nie pojawią się w hali w Lubawie - początek o 18.00 w sobotę.

Walczymy o awans!

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN