SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

Informacje organizacyjne dla kibiców przed meczem Gwiazda - Red Devils

Uwaga kibice. Przypominamy, że w niedzielę o 16.00 rozpocznie się spotkanie 1 kolejki Ekstraklasy Futsalu - Gwiazda podejmuje Red Devils Chojnice.

Ze względu na prace remontowe elewacji budynku w rejonie głównego wejścia na halę (od strony Aqudromu) na mecz niedzielny nietypowo wejście na widownię odbywać się będzie przez Restaurację Pasi Brzuch. Będzie to jedyne wejście dla kibiców.

Przepraszamy za ewentualne utrudnienia, niestety na obecnym etapie prac w hali jest to jedyne rozwiązanie, aby kibice mogli obejrzeć spotkanie.

Dzięki porozumieniu i dzięki uprzejmości właściciela Restauracji Pasi Brzuch dla kibiców wybierających się na spotkanie mamy dodatkową promocję - od 15.00 do 18.30 przy zakupie powyżej 20,00 zł w lokalu - niezależnie od promocji - będzie doliczony rabat 5%.

Oczywiście zachęcamy do wsparcia naszych zawodników po powrocie do Ekstraklasy Futsalu. Liczymy na Państwa obecność i wsparcie.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN