Aktualności

sobota, 11 styczeń 2020 15:07

Prosimy o wspracie naszej młodzieży!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Niestety sytuacja finansowa naszego klubu w związku z brakiem dofinansowania szkolenia dzieci i młodzieży ze strony Miasta Ruda Śląska jest trudna.

Po raz pierwszy w historii zwracamy się z prośbą o wsparcie naszej działalności - nasza akcja dotyczy wyjazdu drużyny w kategorii U14 na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w futsalu. Przed nami daleki wyjazd do Lubawy, gdzie przez trzy dni będzie się odbywała rywalizacja najlepszych zespołów futsalowych w Polsce.

Prosimy o wsparcie

niedziela, 5 styczeń 2020 12:52

MMP U14 - Jedziemy na finały!?

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W Tychach odbył się turniej eliminacyjny na szczeblu Makroregionu, którego stawką była awans do finałowego turnieju MMP U14. Ekipa Gwiazdy SMS Ruda Śląska zajęła trzecie miejsce, które dało awans do finału, który odbędzie się w dniach 24-26 stycznia w Lubawie! Podopieczni Rafała Krzyśki rozegrali na początku bardzo dobre spotkanie z faworyzowanym chorzowskim Marexem (UKS Ruch Chorzów) remisując 1-1. W kolejnym spotkaniu wysoko pokonali Clearex 7-1. W trzecim spotkaniu rudzianie zanotowali jedyną porażkę ulegając 1-3 APN GKS Futsal Tychy. W czwartym pojedynku remis 1-1 z Sośnicą Gliwice oznaczał awans do finałów. Do Lubawy pojadą także Marex oraz APN GKS Futsal Tychy.

Gratulujemy awansu wszystkim zawodnikom oraz trenerowi.

Już teraz apelujemy do potencjalnych sponsorów i darczyńców o pomoc w zbiórce funduszy na wyjazd - ze względu na brak dofinansowania klubów ze strony Miasta Ruda Śląska w tym roku koszt całego wyjazdu musimy pokryć z funduszy klubowych. na trzydniowy wyjazd do Lubawy (Warmia i Mazury) potrzebujemy około 6000,00 - 7000,00 zł.

czwartek, 2 styczeń 2020 20:52

MMP U14 - O awans zagramy w Tychach - aktualizacja

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Jak już informowaliśmy w Tychach 4 stycznia odbędzie się druga faza eliminacji do MMP U14 w futsalu. Z 6 zespołów walczących o awans do turnieju finałowych z naszej grupy pozostało już tylko 5. Trzy najlepsze zespoły uzyskają awans do finałów. W związku z tym nastąpiła aktualizacja harmonogramu eliminacji.

środa, 25 grudzień 2019 13:35

MMP U14 - O awans zagramy w Tychach

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

4 stycznia odbędzie się finał Makroregionalny MMP U14. Z sześciu zespołów, które awansowały po pierwszej fazie eliminacji w Tychach zagra sześć zespołów. Drużyny najpierw zagrają w dwóch trzyzespołowych grupach, a następnie odbędzie się rywalizacja o miejsca. Awans z grona 6 drużyn wywalczą 3 najlepsze zespoły. Miejmy nadzieję, że podopieczni Rafała Krzyśki wywalczą awans i ekipa Gwiazdy SMS Ruda Śląska zagra w turnieju finałowym.

Poniżej rozpiska turnieju.

piątek, 13 grudzień 2019 08:05

ŚLMF rocznik 2005 - Gwiazda SMS Ruda Śląska - ŚAF GTW Gliwice 23-1 (12-0)

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W 1 kolejce Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu w roczniku 2005 zespół Gwiazdy SMS rywalizował z zespołem ŚAF GTW Gliwice. Największym zaskoczeniem był fakt, że do Halemby przyjechała... drużyna dziewczyn. Mimo ambitnej walki i determinacji rywalek, które zasłużyły na pochwałę spotkanie było jednostronnym widowiskiem. Rudzianie wygrali wysoko a już w niedzielę zagrają kolejne spotkanie z gliwicką Sośnicą.

niedziela, 8 grudzień 2019 20:05

MMP U14 - Awans do turniej fazy eliminacji

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Zespół Gwiazdy SMS Ruda Śląska awansował do II fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U14 w futsalu. Nasz zespół z dorobkiem 6 punktów (dwie wygrane - jedna porażka) zajął drugie miejsce za UKS Ruch/Marex Chorzów. II faza eliminacji zadecyduje kto zagra w turnieju finałowym w tej kategorii wiekowej z naszego Makroregionu.

Szukaj

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj