Aktualności

niedziela, 9 luty 2020 15:04

MMP U16 - Gwiazda Ruda Śląska - Hurtap Łęczyca 1-1

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Po trzech remisach 1-1 odpadamy z mistrzostw. Z jednej strony nie przegraliśmy spotkania w finałach, ale także ani razu nie pokonaliśmy rywali. W decydującym spotkaniu zagraliśmy bardzo dobrze - prowadziliśmy po ładnej akcji wykończonej przez Pawła Grzywaczewskiego. Niestety podobnie jak w dwóch wcześniejszych spotkaniach tak i tym razem nie zdołaliśmy utrzymać prowadzenia. Bramka na trzy minuty do końca do rywali dała remis 1-1, który oznaczał awans Hurtapu do ćwierćfinałów.

Na pewno po tych występach pozostał bardzo duży niedosyt.

niedziela, 9 luty 2020 15:02

MMP - SPN Szamotuły - Gwiazda Ruda Śląska 1-1

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W drugim spotkaniu MMP U16 znowu remis. 1-1 z ekipą SPN Szamotuły. Bramka Maciek Mazur. Po dwóch spotkaniach mamy dwa punkty i tylko wygrana da nam awans do ćwierćfinałów.

sobota, 8 luty 2020 07:49

MMP U16 - Gwiazda Ruda Sląska - SMS Jarosław 1-1

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Na początek MMP U16 remisujemy 1-1 z SMS Jarosław. Bramkę z przedłożonego rzutu karnego zdobył dla naszej ekipy Maciek Mazur. Niestety rywale doprowadzili do remisu na trzy minuty przed końcem spotkania. Dzisiaj pozostałe dwa mecze grupowe.

środa, 5 luty 2020 20:20

MMP U16 - Początek mistrzostw już w piątek!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W piątek 7 lutego w Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim rozpocznie się turniej Finałowy Młodzieżowych  Mistrzostw Polski kategorii U-16. Gospodarzem turnieju będzie drużyna Beniaminka Starogard Gdański. Tytułu Mistrza bronić będzie drużyna Rekordu Bielsko-Biała. Pierwszy mecz rozpoczyna się o godzinie 13.00

Plan gier naszej drużyny -

Piątek Godz. 19.10 - Gwiazda Ruda Śląska - SMS Jarosław

Sobota  Godz. 14.20 - Gwiazda Ruda Śląska - SPN Szamotuły

Sobota Godz. 21.00 - Gwiazda Ruda Śląska - Junior Hurtap Łęczyca

Wkrótce więcej informacji.

czwartek, 23 styczeń 2020 09:38

Dziękujemy za wsparcie, liczymy na dalszą pomoc

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Wszystkim, którzy pomogli w naszej zbiórce na wyjazd na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U14 serdecznie dziękujemy. Nasza ekipa pojedzie na mistrzostwa do Lubawy.

Teraz z kolei apelujemy o pomoc dla naszego kolejnego zespołu - tym razem zespół  Gwiazdy U16 na początku lutego zagra w Starogardzie Gdańskim w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu.

Liczymy także na wsparcie.

niedziela, 19 styczeń 2020 11:42

MMP U16 - Jest awans ... będzie zrzutka!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Zgodnie z planem nasz zespół U16 zapewnił sobie awans do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu. W lutym czeka nas ... kolejny daleki wyjazd - finały odbędą się bowiem w Starogardzie Gdańskim!

Turniej w Bielsku-Białej kończymy na drugim miejscu. Mimo, że nie graliśmy w optymalnym składzie pewnie zdobyliśmy drugie miejsce w decydującym spotkaniu przegrywając 2-3 z Rekordem Bielsko-Biała. Gratulacje dla zespołu i trenera.

Niestety kolejny daleki wyjazd dla naszego klubu wiąże się z kolejnym wyzwaniem finansowym...  wprawdzie już w piątek wyjeżdżamy ma MMP U14 do Lubawy gdzie jeszcze domykamy budżet a przed nami kolejna zbiórka funduszy. Może tym razem nasz wniosek o wsparcie kierowany w formie ''małego grantu'' do władz miasta uzyska ''celowość wydatkowania"!!!

sobota, 4 styczeń 2020 11:33

MMP U16 - Wkrótce koniec eliminacji...

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

18 stycznia odbędzie się drugi turniej eliminacyjny do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U16. Gospodarzem będzie Rekord Bielsko Biała. To właśnie gospodarze oraz Gwiazda prowadza w tabeli naszej grupy eliminacyjnej z dorobkiem 13 punktów. Kolejne miejsca zajmują Akademia Pyskowice 9 pkt., Piast Gliwice 6 pkt., FC Siemianowice 3 pkt. oraz APN GKS Tychy 0 pkt.

W Bielsku-Białej każdy z zespołów rozegra 5 spotkań. Podopieczni Rafała Krzyśki mają duże szanse na awans do turnieju finałowego. Przy okazji informujemy, że najbliższy trening drużyny rocznika 2003/2004 w ramach przygotowań do turnieju odbędzie się w niedzielę 5 stycznia o 11.00. Zapraszamy, gdyby ktoś chciał jeszcze dołączyć do naszej ekipy.

niedziela, 8 grudzień 2019 20:35

MMP U16 - Duży krok w stronę awansu

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W Pyskowicach pierwszy turniej eliminacyjny do finałów MMP U16 zagrał nasz zespół. Podopieczni Rafała Krzyśki zdobyli 13 punktów i bardzo przybliżyli się do awansu. Nasz zespół zgubił punkty tylko w pojedynku z Rekordem - mecz zakończył się remisem 1-1. Liczymy, że w kolejnym turnieju zagramy już w pełnym zestawieniu i dołączą kontuzjowani zawodnicy. W połowie stycznia odbędzie się w Bielsku-Białej drugi turniej - awans wywalczą trzy najlepsze drużyny. Oto nasze dzisiejsze wyniki.

 

Gwiazda - Rekord 1:1 (samob.),

Gwiazda - Tychy 8:2 (Jastrzembski 3, Mazur 2, Plonka, Widuch, Breitkopf);

Gwiazda - Piast 5:0 (Mazur 3, Jastrzembski, Grzywaczewski);

Gwiazda - Pyskowice 3:0 (Jastrzembski, Grzywaczewski, Mazur);

Gwiazda - Siemianowice 3:1 (Mazur 2, Jastrzembski)

Szukaj

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj