Aktualności

niedziela, 19 styczeń 2020 11:42

MMP U16 - Jest awans ... będzie zrzutka!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Zgodnie z planem nasz zespół U16 zapewnił sobie awans do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu. W lutym czeka nas ... kolejny daleki wyjazd - finały odbędą się bowiem w Starogardzie Gdańskim!

Turniej w Bielsku-Białej kończymy na drugim miejscu. Mimo, że nie graliśmy w optymalnym składzie pewnie zdobyliśmy drugie miejsce w decydującym spotkaniu przegrywając 2-3 z Rekordem Bielsko-Biała. Gratulacje dla zespołu i trenera.

Niestety kolejny daleki wyjazd dla naszego klubu wiąże się z kolejnym wyzwaniem finansowym...  wprawdzie już w piątek wyjeżdżamy ma MMP U14 do Lubawy gdzie jeszcze domykamy budżet a przed nami kolejna zbiórka funduszy. Może tym razem nasz wniosek o wsparcie kierowany w formie ''małego grantu'' do władz miasta uzyska ''celowość wydatkowania"!!!

sobota, 4 styczeń 2020 11:33

MMP U16 - Wkrótce koniec eliminacji...

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

18 stycznia odbędzie się drugi turniej eliminacyjny do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U16. Gospodarzem będzie Rekord Bielsko Biała. To właśnie gospodarze oraz Gwiazda prowadza w tabeli naszej grupy eliminacyjnej z dorobkiem 13 punktów. Kolejne miejsca zajmują Akademia Pyskowice 9 pkt., Piast Gliwice 6 pkt., FC Siemianowice 3 pkt. oraz APN GKS Tychy 0 pkt.

W Bielsku-Białej każdy z zespołów rozegra 5 spotkań. Podopieczni Rafała Krzyśki mają duże szanse na awans do turnieju finałowego. Przy okazji informujemy, że najbliższy trening drużyny rocznika 2003/2004 w ramach przygotowań do turnieju odbędzie się w niedzielę 5 stycznia o 11.00. Zapraszamy, gdyby ktoś chciał jeszcze dołączyć do naszej ekipy.

niedziela, 8 grudzień 2019 20:35

MMP U16 - Duży krok w stronę awansu

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W Pyskowicach pierwszy turniej eliminacyjny do finałów MMP U16 zagrał nasz zespół. Podopieczni Rafała Krzyśki zdobyli 13 punktów i bardzo przybliżyli się do awansu. Nasz zespół zgubił punkty tylko w pojedynku z Rekordem - mecz zakończył się remisem 1-1. Liczymy, że w kolejnym turnieju zagramy już w pełnym zestawieniu i dołączą kontuzjowani zawodnicy. W połowie stycznia odbędzie się w Bielsku-Białej drugi turniej - awans wywalczą trzy najlepsze drużyny. Oto nasze dzisiejsze wyniki.

 

Gwiazda - Rekord 1:1 (samob.),

Gwiazda - Tychy 8:2 (Jastrzembski 3, Mazur 2, Plonka, Widuch, Breitkopf);

Gwiazda - Piast 5:0 (Mazur 3, Jastrzembski, Grzywaczewski);

Gwiazda - Pyskowice 3:0 (Jastrzembski, Grzywaczewski, Mazur);

Gwiazda - Siemianowice 3:1 (Mazur 2, Jastrzembski)

Szukaj

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj