Aktualności

Mimo zakończenia rozgrywek seniorzy Klasy "A" są dalej w treningu. Dzisiaj rozegrali mecz sparingowy z zespołem występującym w czwartej lidze "Śląskiem" Świętochłowice. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 3:1.

piątek, 27 listopad 2020 19:27

Klasa A - PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ - część 1

Napisał: rencista

Trudno określić czy rundę jesienną w wykonaniu seniorów występujących w klasie "A" możemy zaliczyć do udanej czy raczej wszyscy związani z drużyną liczyli na coś więcej. W 11 spotkaniach nasz zespół zdobył 14 punktów. Na tą zdobycz punktową przełożyły się cztery zwycięstwa i dwa remisy. Niestety pięć razy "Gwiazda" musiała schodzić z boiska w roli przegranego.  Stosunek bramkowy to 24 bramki strzelone i  21 razy nasi bramkarze Marcinowie Wójcik i Ligendza musieli wyciągać piłkę z siatki naszej bramki. Średnia zdobytych bramek na spotkanie to 2,18 a straconych 1,90. Miejmy nadzieję, że nasza drużyna poprawi zdobycz punktową i bramkową w rudzie rewanżowej.

 

Rundę jesienną podsumował trener zespołu Michał Grzywaczewski :

 

"Na początku chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom, kierownikom zespołu za tą rundę. Wszyscy wiemy że nie jesteśmy krezusami finansowymi jednak trzymając się razem potrafiliśmy stworzyć drużynę, która nie przyniosła wstydu naszemu stowarzyszeniu. Często byliśmy jedną "rodziną Gwiazdy". Raz było wszystko w porządku a innym razem musieliśmy sobie powiedzieć parę złych słów ale zawsze na koniec wychodziło na plus w relacjach drużyny. Największym kłopotem drużyny był brak stabilności w grze naszego zespołu. Po bardzo dobrym meczu potrafiliśmy zagrać słabe zawody. Z pewnością wpływ na to miał fakt, że rozgrywając 11 spotkań nigdy nie zagraliśmy tą samą jedenastką. Gramy mecz w sobotę a za tydzień już trzeba korygować skład bo ktoś musiał iść do pracy, ktoś zachorował, ktoś musiał jechać na zakupy z żoną ;-). Tak, że chłopaki wielkie dzięki za zaangażowanie w tej rundzie i jedziemy dalej na wiosnę. Dziękujemy również Prezesowi "Gwiazdy", który mimo kłopotów finansowych w naszym klubie robił co mógł żeby moglibyśmy przystąpić do rozgrywek". 

 

czwartek, 12 listopad 2020 19:15

Nowy gadżet w naszej klubowej ofercie!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Stale rozszerzamy naszą ofertę gadżetów klubowych!
Nadal przyjmujemy zapisy na klubową pościel, a już mamy kolejny gadżet.
Po raz pierwszy oferujemy ręcznik klubowy.
Cena większy - 50,00 zł, mniejszy - 40 złotych
Zamówienia tylko mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zachęcamy do wsparcia naszego stowarzyszenia.
środa, 11 listopad 2020 14:55

Klasa A - "GRUNWALD" - "GWIAZDA" 3:1 (2:0)

Napisał: AHONEN

W ostatnim meczu rundy jesiennej seniorzy występujący w klasie "A" przegrali w meczu derbowym z "Grunwaldem". Przegrali ale nie musieli...

środa, 11 listopad 2020 13:47

Klasa A - "GRUNWALD" - "GWIAZDA" 3-1 (2-0)

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W zaległym spotkaniu Klasy A przegrywamy w derbach z ekipą Grunwaldu 1-3.
Bramkę dla naszej drużyny zdobył Witek.
Wkrótce relacja ze spotkania.
poniedziałek, 9 listopad 2020 21:19

Klasa A - "GRUNWALD" - "GWIAZDA" środa godz. 11:00

Napisał: hani

Ostatnim akcentem w rundzie jesiennej dla naszej drużyny występującej w klasie "A" będzie mecz derbowy z "Grunwaldem". Spotkanie rozpocznie się 11 listopada w środę o godzinie 11:00 na boisku przy ulicy Kłodnickiej.

piątek, 6 listopad 2020 15:29

Klasa A - Derby później

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Podokręg Katowice poinformował:
"Sobotnie derby Halemby Grunwald – Gwiazda zostały przełożone z najbliższej soboty na środę 11 listopada.
Koronawirus nie daje za wygraną, w Polsce coraz więcej stwierdzonych zakażeń i blisko całkowitego „lockdownu” kraju. Drużyna Michała Szyguły również nie uniknęła skutków pandemii. W związku z tym Grunwald zwrócił się do Komisji ds. Rozgrywek Podokręgu Katowice o zmianę terminu 11. kolejki Klasy A.
Na dzisiejszym posiedzeniu Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Katowice uwzględniła wniosek Grunwaldu o przełożenie meczu. Drugie historyczne derby Halemby odbędą się zatem przy ul. Kłodnickiej w środę 11 listopada o godz. 11:00."
Dodajmy tylko, że SRS Gwiazda wyraziła wczoraj zgodę na zmianę i życzymy powrotu do zdrowia wszystkim zawodnikom.
piątek, 30 październik 2020 19:43

KLASA "A" - MINUTA PO MINUCIE...

Napisał: Czasomierz

Po klasyfikacji punktowej przyszedł czas na podsumowanie liczby minut spędzonych na boiskach serie "A" przez naszych zawodników po "X" kolejkach w tej rundzie rozgrywek. Tym razem najwięcej minut na boiskach zaliczył...

Szukaj

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj