Aktualności

wtorek, 3 marzec 2020 21:35

Klasa A - Sparing - "GWIAZDA" - TP "JASTRZĄB" 2:2 (1:1)

Napisał: Michał Grzywaczewski
środa, 26 luty 2020 18:42

Klasa A - KAROL BYRSKI WRACA DO TRENINGU !!!

Napisał: Michał Grzywaczewski
sobota, 22 luty 2020 18:33

"GWIAZDA" - "TEMPO" PANIÓWKI 2:3 (2:2)

Napisał: Michał Grzywaczewski

W Nowym Bytomiu nasz zespół seniorów rozegrał kolejny pojedynek sparingowy.

czwartek, 20 luty 2020 20:19

Klasa A - Sobota - godzina 13:00 "Gwiazda" - "Tempo" Paniówki

Napisał: Michał Grzywaczewski

Kolejny tydzień przygotowań do rundy wiosennej mają za sobą seniorzy występujący na boiskach klasy "A" i "B". Już w najbliższą sobotę kolejna gra kontrolna.

czwartek, 20 luty 2020 20:19

Sobota - godzina 13:00 "Gwiazda" - "Tempo" Paniówki

Napisał: Michał Grzywaczewski

Kolejny tydzień przygotowań do rundy wiosennej mają za sobą seniorzy występujący na boiskach klasy "A" i "B". Już w najbliższą sobotę kolejna gra kontrolna.

piątek, 14 luty 2020 17:48

Klasa A Przygotowania do rundy wiosennej trwają...

Napisał: Michał Grzywaczewski

Kolejny tydzień przygotowań do rundy wiosennej mają za sobą nasi piłkarze występujący na boiskach trawiastych. Ostatnie tygodnie to praca nad siłą i wytrzymałością ogólną.

niedziela, 9 luty 2020 14:58

Klasa A - Sparing - WAWEL - GWIAZDA 3-2

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Zdziech, Talaga, Studnik, Wojciuch, Szaraniec, Duda, Wycisk, Lesik  to zawodnicy którzy z różnych przyczyn nie mogli wziąść udziału w dzisiejszym meczu kontrolnym. Przegrywamy z drużyną grającą w lidze okręgowej "Wawelem" Wirek 2:3 jednak z przebiegu wydarzeń boiskowych byliśmy równorzędnymi rywalem. Brawa należą się wszystkim zawodnikom, którzy dzisiaj wybiegali pełne 90 minut. Dzisiaj bramki dla naszego zespołu zdobył Tomasz Dziadzik, który w dotychczasowych grach kontrolnych zaliczył już trzy trafienia. W przyszłym tygodniu zawodnicy zaliczą kolejne jendnostki treningowe przygotowujące do rundy wiosennej. Trener Michał Grzywaczewski marzy o tym aby w końcu w meczu kontrolnym nasz zespół zagrał w optymalnym zestawieniu.

"WAWEL" WIREK - "GWIAZDA" 3:2 (1:0)

1:0 - 18 min - Lux
2:0 - 46 min - Blaszke
2:1 - 58 min - DZIADZIK (rzut karny po faulu na Witku)
3:1 - 63 min - Maciejok (rzut karny)
3:2 - 65 min - DZIADZIK

SKŁAD GWIAZDY:
LIGENDZA (CIEŚLIŃSKI) - ZAWOLIK, CHWIEDUK, DWORACZEK, TOMECKI, WITEK, WARDZICHOWSKI, WYPIOR, CEROŃ, DZIADZIK, MILER.

czwartek, 30 styczeń 2020 21:46

Klasa A - Sparing - GWIAZDA - OSTOJA ŻELISŁAWICE sob. 13:00

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Od dwóch tygodni w treningu są seniorzy przygotowujący się do rozgrywek klasy "A " i "B". Pierwszy tydzień treningów jak nazwał to trener zespołu był "zapoznawczy". Jednak już od tego tygodnia zawodnicy zaliczyli sporą dawkę treningu siłowego oczywiście odpowiednio dobranego do klas w których występują nasi seniorzy. Cieszy z pewnością frekwencja mimo iż część drużyny występuje i trenuje jeszcze w hali.
W sobotę natomiast pierwszy mecz kontrolny, a rywalem będzie "Ostoja" Żelisławice, wicelider Sosnowieckiej klasy "A". Tak więc przed naszym młodym zespołem już na początek meczów kontrolnych dobry sprawdzian piłkarski.
Wiemy, że w tym meczu nie wystąpią wszyscy zawodnicy ponieważ kilku z nich w tym czasie weźmie udział w halowych Mistrzostwach Polski. Właśnie tym zawodnikom reszta ekipy życzy dobrych występów na parkiecie, a sobie dobrego biegania w sobotnim sparingu, który zostanie rozegrany na boisku w Nowym Bytomiu o godzinie 13:00.
"Po ostatnim treningu zginęła jedna piłka. Niestety 10 musieliśmy sprzedać. Ale mamy jeszcze 5 a na serie "A" i "B" to wystarczy - stwierdził ironicznie w swoim stylu trener Michał Grzywaczewski.

Strona 1 z 3

Szukaj

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj