Klasa A – Sparing – “GWIAZDA” – TP “JASTRZĄB” 2:2 (1:1)

Nietypowo bo we wtorek nasi seniorzy rozegrali mecz kontrolny z lokalnym rywalem “Jastrzębiem” Bielszowice. Po dobrej i szybkiej grze zarówno naszego zespołu jak i rywali padł remis 2:2. Nasi zawodnicy dwukrotnie wychodzili na prowadzenie jednak przeciwnicy potrafili odpowiedzieć celnymi uderzeniami na bramkę Marcina Ligendzy. W 15 minucie kolejną bramkę w meczach kontrolnych zdobył Tomasz Dziadzik. W drugiej części meczu wynik na 2:1 podwyższył Denis Ceroń, który dostaje coraz więcej szans gry od pierwszej minuty  od trenera Michała Grzywaczewskiego. Denis Ceroń jeszcze w poprzedniej rundzie występował w zespole rezerw jednak po dobrze przepracowanej zimie widać, że “dorósł” do gry seniorskiej i będzie pewnym punktem drużyny klasy “A” w rundzie wiosennej. W najbliższą sobotę kolejny sprawdzian naszej ekipy, a rywalem będzie zespół Centralnej Ligi Juniorów “Ruch” Chorzów.

“GWIAZDA”  –  “JASTRZĄB”   2:2  (1:1)

1:0 – 15 min – DZIADZIK TOMASZ

1:1 – 30 min – —–

2:1 – 55 min – CEROŃ DENIS

2:2 – 63 min – —–