Klasa A – Sparing – “GWIAZDA” – “BURZA” BOROWA WIEŚ 4:4 (2:1)

Kolejny mecz sparingowy rozegrali nasi seniorzy grający na boiskach trawiastych. W poprzednich meczach padało dużo goli. Wygrana 2:1, dwa remisy 3:3 i 4:4. Dzisiaj nasza drużyna podejmowała trzecią drużynę zabrzańskiej ligi okręgowej “Burzę” Borowa Wieś.

Tak jak w poprzednich meczach kontrolnych mecz z “Burzą” Borowa Wieś obfitował w dużą liczbę goli. Remisujemy 4:4 prowadząc do 57 minuty 3:1. Nasz zespół w każdym z tych spotkań niestety miał 20 minutowy przestój. Wtedy to rywale przejmowali inicjatywę i strzelali nam bramki. Cieszy dobra skuteczność, a martwi gra defensywna. Nie były to błędy całego zespołu, a indywidualne poszczególnych zawodników. W dzisiejszym meczu na wyróżnienie zasłużyli Daniel Jagodziński, Tomasz Dziadzik i Dominik Szołtysik. Reszta zespołu zagrała na poprawnym poziomie piłkarskim. Za tydzień kolejny sparing. W meczu wyjazdowym zagramy z “Wyzwoleniem” Chorzów.

“GWIAZDA” – “BURZA” BOROWA WIEŚ    4:4  (2:1)

Bramki dla “Gwiazdy” : Byrski, Studnik, Jagodziński, Szaraniec.