Klasa B - "GWIAZDA" - "JÓZEFKA" CHORZÓW 0 : 2 (0:0)

W meczu decydującym o pozycji lidera w klasie "B" nasz zespół uległ na boisku w Nowym Bytomiu "Józefce" 0:2. Całe spotkanie było bardzo wyrównane. Można nawet stwierdzić, że nasz zespół miał więcej sytuacji strzeleckich jednak podejmowane próby na pokonanie bramkarza rywali były nieudane lub piłka była uderzona zbyt słabo bo "leciała i płakała". W 5 minucie meczu groźny strzał z rzutu wolnego oddał Wojciech Działach jednak golkiper gości wybił piłkę na rzut rożny. W kolejnych minutach spotkania gra toczyła się główne w środkowej strefie boiska. Co prawda nasz zespół stwarzał  kolejne sytuacje bramkowe jednak celnego wykończenia brakowało. W 35 minucie na strzał zdecydował się Bartosz Talaga jednak piłka minimalnie minęła bramkę gości. Początek drugiej połowy nie zwiastował, że to spotkanie możemy przegrać. Jednak w 58 minucie meczu po zamieszaniu pod naszą bramką rywale wychodzą na prowadzenie. Po tej bramce trener Michał Grzywaczewski zdecydował się na roszady w ustawieniu i nasz zespół stwarzał kolejne sytuacje do strzelenia gola. Niestety w 67 minucie meczu po błędzie Denisa Grzybka tracimy bramkę na 0:2. Do końca spotkania nasz zespół dążył do zdobycia bramki kontaktowej, a rywale skupiali się na grze obronnej i wynik meczu się nie zmienił. Przegrywamy 0:2 jednak dalej walczymy o kolejne zwycięstwa. "Szkoda, że przegraliśmy te mecz.. Bo z przebiegu całego spotkania byliśmy równorzędnym rywalem dla gości. Z pewnością rywale byli bardziej doświadczoną drużyną i to też miało wpływ na końcowy rezultat. Martwi również fakt, że niektórzy zawodnicy z pierwszej jedenastki jak i rezerwowi (nie wszyscy) mało dają drużynie. Jak trenujesz tak prezentujesz się na boisku w meczu ligowym. Bez treningów Ja i Kero zespołu nie będziemy gorzej prezentować się niż wy dużo młodsi od naszej dwójki. Weźmy się do trenowania i będzie dobrze. Za tydzień kolejne ciężkie spotkanie w Imielinie. Dzisiaj na wyróżnienie z pewnością zasłużyli Brysz, Szaraniec, Naleśnik - stwierdził trener zespołu Michał Grzywaczewski".

"GWIAZDA"  -  "JÓZEFKA" CHORZÓW   0 : 2   (0:0)

0:1 - 58 min - --------
0:2 - 67 min - --------

Żółta kartka : Widuch Patryk.

PIŁKARZ MECZU : ROBERT BRYSZ.