Klasa B - GWIAZDA - GÓRNIK MYSŁOWICE 7:2 (4:0)

W czwartej kolejce klasy "B" "Gwiazda" wysoko pokonała zespół "Górnika" Mysłowice 7:2. To zwycięstwo z pewnością poprawiło humory w naszym zespole i miejmy nadzieję, że już za tydzień w meczu z silnym zespołem rezerw "Slavii" zagrają z takim samym zaangażowaniem jak w sobotnim meczu.

"Gwiazda"  -  "Górnik" Mysłowice   7:2 (4:0)

Sędziował : Kawik Mateusz.
Widzów : 50

Piłkarz meczu : DANIEL DUDA.

Skład "Gwiazdy" :
Ligendza Marcin - Wojciuch Kamil (55' Tomecki Karol), Lein Łukasz, Chwieduk Tomasz, Dworaczek Maksymilian (45' Talaga Bartosz), Hiszpański Piotr (65' Szaraniec Hubert), Działach Wojciech, Naleśnik Jakub (55' Białek Olaf), Studnik Dawid, Duda Daniel, Mrowiec Mateusz (65' Mazur Maciej).
Trener : Grzywaczewski Michał
Kierownik : Ligendza Bernard

5 min - po strzale Działacha piłka znajduje się w bramce rywali jednak sędzia odgwizduje spalonego.
9 min - po akcji Naleśnika Mateusz Mrowiec trafia piłką w słupek.
14 min - w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali znajduje się Daniel Duda jednak przenosi piłkę nad poprzeczką.
15 min - 1:0 - Po składnej akcji bramkę zdobywa Daniel Duda.
18 min - groźna akcja gości jednak świetnie broni Marcin Ligendza.
27 min - w polu karnym faulowany jest Mateusz Mrowiec. Do jedenastki podchodzi Piotr Hiszpański jednak bramkarz Górnika wyczuwa intencje Hiszpana i broni. Dalej 1:0.
35 min  - 2:0 - Hiszpański podaje do Mrowca i "Gwiazda" podwyższa prowadzenie.
38 min - 3:0 - Tym razem Mrowiec w indywidualnej akcji podaje do Dudy, a temu nie pozostaje nic jak tylko umieścić piłkę w bramce rywali.
45 min - 4:0 - kopia poprzedniej akcji bramkowej. Mrowiec - Duda i ten ustrzela "Hat - Tricka".
45 min - za Dworaczka na boisko wchodzi Talaga.
55 min - plac gry opuszczają Wojciuch i Naleśnik a wchodzą na boisko Białek i Tomecki.
65 min - kolejna podwójna zmiana w naszym zespole. Wchodzą Szaraniec i Mazur schodzą Mrowiec i Hiszpański.
67 min - 4:1 - bramka dla gości. Napastnik rywali lobuje Ligendze.
69 min - 5:1 - wprowadzony na boisko Szaraniec w zamieszaniu podbramkowym zdobywa gola.
70 min - Mazur znajduje się w sytuacji sam na sam jednak bramkarz gości broni.
71 min - żółtą kartką ukarany Wojciech Działach.
80 min - 5:2 - rzut karny dla gości po ręce Dawida Studnika wykorzystuje zawodnik rywali.
82 min - 6:2 - Przepięknego gola zdobywa Olaf Białek.
83 min - po strzale napastnika gości piłka ląduje na poprzeczce bramki Ligendzy.
88 min - 7:2 - po podaniu Dudy wynik ustala Olaf Białek.
90 min - Marcin Ligendza broni strzał rywali i sędzia kończy spotkanie.