Klasa B - SLAVIA II - GWIAZDA 0-6 (0-2)

Cenne, pewne i w pełni zasłużone zwycięstwo nad zespołem rezerw "Slavii" dotąd niepokonanym na boisku odnieśli seniorzy występujący w klasie B. Po dwóch wyjazdowych porażkach w końcu nasz zespół się przełamał i miejmy nadzieję, że od tego spotkania wyjazdy nie będą zmorą naszego zespołu. Strzelamy 6 goli jednak gdyby nasi piłkarze byli bardziej skoncentrowani pod bramką rywali to bramkarz gospodarzy powinien jeszcze przynajmniej 7 razy wyciągać piłkę z swojej bramki. Warto dodać, że w tym meczu świetnie grą obronną dyrygował Łukasz Lein, a w ofensywie szalał Mateusz Mrowiec co chwilę nękając defensywę gospodarzy. Gdyby byliśmy w tym meczu skuteczniejsi to byłby to mecz perfekcyjny w naszym wykonaniu. Cały zespół wygraną dedykuje nieobecnym z różnych powodów Szpili, Olafowi, Talusiowi oraz kierownikowi zespołu Andrzejowi.

Skład "Gwiazdy" :
Ligendza Marcin - Watola Rafał (46' Tomecki Karol), Lein Łukasz, Chwieduk Tomasz - kpt (65' Dworaczek Maksymilian), Studnik Dawid, Byrski Karol (46' Wardzichowski Denis), Naleśnik Jakub (65' Wojciuch Kamil), Hiszpański Piotr, Szaraniec Hubert (55' Duda Daniel), Mrowiec Mateusz, Zdziech Jarosław.l

PIŁKARZE MECZU : MATEUSZ MROWIEC / ŁUKASZ LEIN

Sędziował : Wita Rafał
Widzów : 40.

0:1 - 3 min - Bramkę zdobywa Mrowiec po podaniu Dawida Studnika.
5 min - Rafał Watola bardzo dobrze włączył się do akcji ofensywnej wystawił piłkę do Szarańca, a ten tylko wie czemu nie trafił do bramki gospodarzy.
0:2 - 12 min - Podanie Mrowca wykorzystuje Byrski zamykając akcję na długim słupku.
21 min - akcja Mrowiec - Byrski i Hiszpański trafia w słupek bramki rywali
23 min - Ponownie Mrowiec w sytuacji sam na sam strzela obok bramki
28 min - Szaraniec ponownie nie trafia w doskonałej sytuacji
44 min - Piotr Hiszpański w sytuacji sam na sam przegrywa rywalizację z golkiperem Slavii
46 min - podwójna zmiana w naszym zespole. Schodzą Byrski i Watola - wchodzą Tomecki i Wardzichowski.
47 min - groźny strzał oddaje Studnik
48 min - ponownie w sytuacji sam na sam Mrowiec... nie ma gola
0:3 - 50 min - Fatalny błąd popełnia bramkarz rywali który mija się z piłką i prezent wykorzystuje Mrowiec.
55 min - schodzi z boiska Szraniec wchodzi Duda
55 min - sam na sam z bramkarzem Mrowiec... gola nie ma.
0:4 - 60 min - Denis Wardzichowski po podaniu Mrowca strzela swoją pierwszą bramkę w seniorach
62 min - w sytuacji sam na sam świetnie wyczuwa intencje napastnika gości Ligendza i z poświęceniem łapie piłkę
65 min - Kolejna podwójna zmiana wchodzą Dworaczek i Wojciuch schodzą Naleśnik i Chwieduk
0:5 - 67 min -świetnie podaje Studnik a Mrowiec zdobywa swojego trzeciego gola
80 min - żółtą kartką ukarany Wojciuch
90 min - 0:6 - bramkę zdobywa Wojciuch po podaniu Mrowca
90+2 min - Lein uderza z woleja jednak jakimś cudem bramkarz broni.

"Teraz nasz zespół czeka kolejny ważny mecz z liderem rozgrywek "Zantką" Chorzów. Miejmy nadzieję, że w najbliższą sobotę potwierdzimy, że dzisiejsza bardzo dobra gra nie była dziełem przypadku i jednodniowej dobrej dyspozycji. Umiejętności indywidualne piłkarskie każdy z zawodników posiada a dzisiaj do tego dołożyliśmy grę zespołową i był tego efekt. Może gdyby było więcej "przekątów ;-)" mogło by być jeszcze lepiej - stwierdził po meczu trener zespołu Michał Grzywaczewski".