Klasa B - Gwiazda Ruda Śląska - KS 1 FC Katowice 2-1 (2-1)

Jak ciężko być liderem przekonali się dzisiaj nasi zawodnicy w wygranym meczu z zespołem "1.FC Katowice". Po wyrównanym meczu pełnym walki, żółtych kartek zwyciężamy jednak dzisiaj zaprezentowaliśmy nieco słabszą grę niż w meczach poprzednich. Szwankowała również skuteczność bo sytuacji do strzelenia bramek nie brakowało. Cieszą trzy punkty i miejmy nadzieję, że za tydzień w Imielinie zaprezentujemy się lepiej i na "zimowy sen" zostaniemy na pozycji lidera.

"GWIAZDA"  -  "1.FC KATOWICE"   2:1  (2:1)

1:0 - 55 sekunda - DZIAŁACH WOJCIECH
2:0 - 29 minuta    - SZARANIEC HUBERT
2:1 - 43 minuta    - bramka dla 1.FC Katowice

"Gwiazda" zagrała w składzie : Ligendza Marcin - Watola Rafał (46' Lesik Dawid), Lein Łukasz, Chwieduk Tomasz (K), Studnik Dawid, Działach Wojciech, Jagodziński Daniel (79' Dworaczek Maksymilian), Hiszpański Piotr, Naleśnik Jakub, Szaraniec Hubert, Mrowiec Mateusz.

Trener : Grzywaczewski Michał
Kierownik : Wojciuch Andrzej

PIŁKARZ MECZU : LIGENDZA MARCIN

Widzów : 40

Sędziował : Kofin Marek

1:0 - 55 sekunda - akcję z lewej strony boiska Mrowca celnym strzałem kończy Wojciech Działach. Pierwsza bramka w tym sezonie "Szpili".
4' - dobrej okazji bramkowej nie wykorzystuje Piotr Hiszpański
20' - żółtą kartką ukarany kapitan naszego zespołu Tomasz Chwieduk
23' - po podaniu Mateusza Mrowca nogę dostawia Hubert Szaraniec jednak piłką mija poprzeczkę bramki... powinno być 2:0.
2:0 - 29 minuta - asystę zalicza Daniel Jagodziński, a bramkę zdobywa Szaraniec.
35' - rzut rożny wykonuje Studnik piłka trafia na głowę "Jago", a ten minimalnie pudłuje.
43' - druga zółta kartka dla naszego zespołu. Tym razem ukarany Łukasz Lein... na pocieszenie goście w tym momencie mieli już trzy "żółtka".
2:1 - 44 minuta - w zamieszaniu pod naszą bramką goście strzelają bramkę kontaktową.
46' - zmiana w naszym zespole. Za Rafała Watolę wchodzi Dawid Lesik. Debiut "Leo" w "Gwieździe".
60' - Jagodziński marnuje doskonałą sytuację bramkową.
62' - Działach ukarany żółtą kartką. W kartkach mamy remis 3:3.
70' - "Hiszpan" strzela niecelnie na bramkę gości.
75' - Mrowiec trafia w słupek katowiczan.
77' - mogło być 2:2. Napastnik gości w sytuacji sam na sam z Marcinem Ligendzą... górą "Nędza".
79' - zmiana w naszym zespole. Wchodzi Dworaczek, który zmienia Daniela Jagodzińskiego.
90+2 - sędzia kończy spotkanie. Po ciężkim boju mamy kolejne trzy punkty.