Klasa B - Sparing - Gwiazda Ruda Śląska - Ostoja Żelisławice 3-4

W drugim meczu kontrolnym nasza młodzież zmierzyła się z doświadczonym zespołem z Zelislawic. Mimo minimalnej porażki nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze i był równorzędnym przeciwnikiem dla zespołu występującego w klasie "A" . Warto dodać, że w ekipie rywali grał Robert Sierka w przeszłości zawodnik takich zespołów jak "Piast" Gliwice, "GKS" Katowice czy "Dyskobolia" Grodzisk Wielkopolski. Już przed meczem żartowano, że większość naszych piłkarzy mogłaby być... dziećmi niektórych zawodników rywali... ale po kolei ...

3 min - Breitkopf w sytuacji sam na sam strzela obok bramki.
5 min - ponownie Breitkopf w sytuacji sam na sam trafia w słupek.
20 min - 0:1 - błąd w naszej defensywie wykorzystują rywale i obejmują prowadzenie.
24 min - 1:1 - aktywny Breitkopf zdobywa bramkę po dobrym podaniu Dawida Studnika.
37 min - 1:2 - gola zdobywają goście.
48 min - 2:2 - po dobrze rozegranym rzucie wolnym przez Studnika i podaniu Ceronia bramkę zdobywa Zdziech.
60 min - 2:3 - bramka dla gości... jednak strzelec bramki był na pozycji spalonej.
75 min - 2:4 - dobra akcja bramkowa rywali.
84 min - 3:4 - rzut karny dla naszego zespołu po faulu na Taladze. Strzał "Talusia" broni bramkarz jednak przy jego dobitce jest już bezradny.
86 min - w poprzeczkę bramki rywali trafia Talaga.

Na zakończenie relacji z tego spotkania należy pochwalić naszego bramkarza Marcina Ligendze, który popisał się w tym meczu kilkoma świetnymi interwencjami.