Klasa B - Sparing - GWIAZDA - BURZA II BOROWA WIEŚ 6:1 (4:0)

Kolejny mecz kontrolny przed zbliżającą się rundą rewanżową mają seniorzy występujący w klasie B. W sobotę na boisku w Nowym Bytomiu pokonali rezerwy "Burzy" Borowa Wieś 6:1. Już do przerwy po dobrej grze nasz zespół strzelił rywalom cztery bramki autorstwa Byrskiego, Tomeckiego, Dudy i Watoli. W drugiej połowie spotkania mimo iż na boisku pojawili się nowi zawodnicy obraz gry się nie zmienił jednak ze stworzonych kilku sytuacji bramkowych padły tylko dwa gole dla naszej drużyny. W 49 minucie meczu drugą swoją bramkę w tym meczu zdobył Rafał Watola, który w tym spotkaniu występował jako... prawy obrońca. Wynik spotkania ustalił Karol Byrski po dobrym podaniu Lesika. Cieszy z pewnością zwycięstwo i dobra gra naszej młodzieży i miejmy nadzieję że w lidze będzie podobnie.