Klasa B - Sparing - GWIAZDA - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 3:1 (1:1)

Piąty mecz sparingowy mają za sobą seniorzy występujący w klasie "B". Trener Michał Grzywaczewski miał tym razem do dyspozycji 21 zawodników więc nie pozostało nic innego jak zagrać w tym spotkaniu na dwa zespoły. Tym razem przeciwnikiem były rezerwy "Polonii" Łaziska Górne. Po dobrym meczu rozgrywanym przez oba zespoły w szybkim tempie zwycięsko 3:1 wyszli nasi zawodnicy. W pierwszej połowie meczu po podaniu Dudy bramkę zdobył Bartosz Talaga. Goście w 25 minucie wyrównali stan rywalizacji. Jednak nasz zespół miał jeszcze przynajmniej pięć świetnych okazji do zdobycia gola, a w poprzeczkę bramki z Łazisk trafiali Lein i Talaga. W drugiej połowie meczu zaprezentowała się nowa jedenastka jednak obraz gry się nie zmienił czego efektem były bramki Nikodema Kordyjaka po strzale głową oraz Huberta Szaranca, który po świetnym podaniu Świerczyńskiego zdążył jeszcze "poprawić czapkę" i skierować piłkę do bramki obok bramkarza gości. Warto dodać, że w drugiej połowie meczu w bramce wystąpił Tomasz Chwieduk nominalny obrońca ponieważ kontuzji doznał Marcin Ligendza.
Brawa dla naszego zespołu za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu. To jednak jeszcze nie koniec gier kontrolnych. W najbliższą sobotę i niedzielę kolejno rywalami będą drużyny z czołówki klasy "A" "Wawel" Wirek i "Jastrząb" Bielszowice.