Klasa B - Gwiazda Ruda Śląska - Naprzód II Świętochłowice 7-2 (4-0)

Trzecie zwycięstwo w trzecim meczu rundy wiosennej odnieśli seniorzy występujący w klasie "B" pokonując rezerwy "Naprzodu" Świętochłowice 7:2. Warto dodać, że była to jedenasta z rzędu wygrana w tym sezonie. Już w 4 minucie meczu wynik otworzył najlepszy strzelec w drużynie Mateusz Mrowiec wykańczając akcję Jagodziński - Działach. Na 2:0 wynik podwyższył Wojciech Działach po akcji Talagi i Mrowca. "Szpila" w tej rundzie trafia jak dotychczas w każdym meczu. W 24 minucie prowadzimy 3:0. Daniel Jagodziński urządził sobie slalom pomiędzy obrońcami gości i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Następne trzy gole były autorstwa Mateusza Mrowca który z wielkim spokojem wykańczał podania Działacha, Hiszpańskiego i Studnika. Autorem ostatniej bramki dla naszego zespołu był Nikodem Kordyjak, który wykończył akcję Mrowca. Rywale odpowiedzieli dwoma golami w 75 i 87 minucie spotkania. Po tej wygranej nasz zespół powiększył przewagę punktową nad grupą pościgowa do 11 punktów. Najbliższe spotkanie nasz zespół rozegra 27 kwietnia w Mysłowicach z tamtejszym "Górnikiem".