Klasa B - Gwiazda Ruda Śląska - TP Jastrząb II Bielszowice 11-1 (5-0)

W zaległym spotkaniu seniorzy występujący na trawie pokonali rezerwy "Jastrzębia" Bielszowice 11:1. Cóż można napisać po takim meczu i wyniku. Już w 20 sekundzie spotkania po składnej akcji bramkę zdobył Wojciech Działach. Popularny "Szpila" w 17 minucie strzelił bramkę na 5:0 i była to jego... czwarta bramka w spotkaniu, a w międzyczasie zaliczył asystę przy bramce na 4:0, którą zdobył Hubert Szaraniec. Świetny mecz Działacha, który w "nagrodę" w przerwie meczu został zmieniony przez trenera, żeby się nie wystrzelać przed kolejnym meczem. W przerwie meczu trener Michał Grzywaczewski dokonał pięciu zmian jednak obraz gry się nie zmienił i potwierdziło się, że rezerwowi zawodnicy są równorzędnymi piłkarzami dla kolegów którzy rozpoczęli mecz. Druga połowa meczu to pełna dominacja naszego zespołu, który zdobył sześć goli, a przy dobrej skuteczności mógł jeszcze przynajmniej tyle samo razy umieścić piłkę w siatce rywali.
Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Działach 4, Hiszpański 2, Szaraniec 1, Lesik 1, Watola 1, Talaga 1, Kordyjak 1.