KLASA A (i B) - RUSZYŁA PEŁNĄ PARĄ

Od wtorku przygotowania do historycznych rozgrywek naszego Stowarzyszenia w klasie "A" rozpoczęli seniorzy i utalentowani juniorzy "Gwiazdy". Na pierwszym treningu pojawiło się 25 zawodników. Już w pierwszym dniu trener Michał Grzywaczewski zaplanował trening siłowy oraz grę na małe bramki. W środę natomiast nasza drużyna w ramach zajęć treningowych zaliczyła tak bardzo lubiany:-) przez naszych zawodników aerobic kończąc go 45 minutową gierką. W czwartek natomiast o godzinie 18:00 na boisku w Łaziskach Górnych zagramy mecz kontrolny z rezerwami tamtejszej "Polonii", która podobnie jak nasz zespół awansował do klasy "A". Ciekawe jak będzie prezentował się nasz zespół bo dwudniowej dużej dawce treningowej. W tym spotkaniu okazję do zaprezentowania się będą mieli zawodnicy, którzy zgłosili chęć gry w żółto - niebieskich barwach.

Dodajmy, że ze względu na szeroką kadrę zarząd klubu postanowił zgłosić do rozgrywek także drugi zespół seniorów, który grać będzie w Klasie B. Czekamy nadal na chętnych do gry w naszych zespołach seniorskich. Dodajmy, że do rozgrywek zgłoszony został także zespół juniorów młodszych - drużyna rocznika 2003/2004 występować będzie w III lidze wojewódzkiej. Trenerem zespołu juniorów w tym sezonie będzie Robert Brysz, a większość drużyny stanowić będą zawodniczy powstającego Liceum Ogólnokształcącego SMS Ruda Śląska.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN