Sparing - Gwiazda Ruda Śląska - Sośnica II Gliwice 4-3

W kolejnym meczu kontrolnym nasz zespół występujący na boiskach trawiastych pokonał rezerwy "Sośnicy" Gliwice 4:3. Nasi zawodnicy lepiej zaprezentowali się w drugiej części meczu mimo tego, że na dwie godziny przed rozpoczęciem gry kontrolnej odbyli trening biegowy. W pierwszej części spotkania nasi zawodnicy przynajmniej cztery razy mogli umieścić piłkę w bramce rywali jednak marnowali doskonałe sytuacje strzeleckie. Do przerwy gole nie padły. Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra naszego zespołu czego efektem były cztery zdobyte gole. Co prawda rywale trzykrotnie pokonali naszego bramkarza jednak przy straconych golach widoczne było zmęczenie... nogi do gry ofensywnej jeszcze miały siłę biegać jednak w drugą stronę było znacznie gorzej.
Bramki w tym spotkaniu dla naszego zespołu zdobyli: Wypior Radosław, Lein Łukasz, Lesik Dawd oraz zawodnik testowany.

SKŁAD "GWIAZDY" :
ZAWODNIK TESTOWANY (LIGENDZA MARCIN) - WOJCIUCH KAMIL (TOMECKI KAROL), LEIN ŁUKASZ, CHWIEDUK TOMASZ (WYPIOR RADOSŁAW), STUDNIK DAWID, BYRSKI KAROL, WARDZICHOWSKI DENIS, ŚWIERCZYŃSKI MATEUSZ (ZAWODNIK TESTOWANY), DUDA DANIEL (GRZYWACZEWSKI PAWEŁ), SZARANIEC HUBERT, LESIK DAWID.