Klasa B - Gwiazda II Ruda Śląska - Górnik 09 II Mysłowice 2-5 (2-1)

Mecz z rezerwami Górnik 09 Mysłowice rozpoczął rywalizację naszej młodzieży w Klasie B. Rudzianie rozpoczęli efektownie - w 30 minucie prowadzili już 2-0 po trafieniach Kordyjaka i Zdziecha z rzutu karnego. W końcówce I połowy jeden z wielu naszych błędów w defensywie kończy się kontaktowym trafieniem dla gości. Po zmianie stron bardzo doświadczony zespół gości szybko doprowadził do remisu. Obydwa zespoły miały swoje sytuacje, ale w miarę upływu czasu rywale zaczęli dominować zdobywając trzeciego gola. Rozpaczliwe ataki Gwiazdy zakończyły się w... doliczonym czasie gry, kiedy to goście zdobywali dwie bramki! Na pewno wynik jest zbyt wysoki, chociaż poprawnie nasza młoda drużyna zagrała tylko w I połowie. Za tydzień gramy z rezerwami Pogoni Imielin.