Aktualności

środa, 1 lipiec 2020 21:00

Kolejny wychowanek Gwiazdy z szansami na grę w Ekstraklasie!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

1 lipca trzej zawodnicy Wisły II Płock zostali włączeni do kadry pierwszego zespołu. Od tej pory w treningach drużyny trenera Radosława Sobolewskiego uczestniczyć będą: Krystian Ogrodowski, Patryk Leszczyński oraz Jakub Witek.

Właśnie Jakub Witek (rocznik 2002) jest wychowankiem Gwiazdy Ruda Śląska. Z naszego klubu trafił do Stadionu Śląskiego, a od początku tego roku zameldował się w Płocku.

Jakubowi życzymy jak najszybszego debiutu w Ekstraklasie!

Foto - Wisła Płock

wtorek, 10 marzec 2020 13:46

Juniorzy Gwiazda SMS Ruda Śląska - Odra Wodzisław 4:0

Napisał: Robert Brysz

Liga Wojewódzka B1 rusza niebawem, a juniorzy w ostatnim meczu sparingowym pokazali się z bardzo dobrej strony i pewnie pokonali Odrę Wodzisław 4:0. Trzeba pochwalić grę całego zespołu, a w szczególności za realizację zadań w defensywie. Po dwie bramki zdobyli Jakub Kostowski oraz Dominik Szołtysik.

środa, 4 marzec 2020 21:16

Kolejne mecze sparingowe juniorów

Napisał: Robert Brysz

Kolejne mecze sparingowe rozegrali juniorzy Gwiazdy SMS Ruda Śląska. Zespół miał okazję zmierzyć się z liderem rozgrywek ligi B2 - MKS Zaborze oraz drużyną seniorów Czułowianki Tychy, którzy występują w tyskiej klasie B.

piątek, 21 luty 2020 08:44

Juniorzy Gwiazdy SMS Ruda Śląska - przygotowania do rundy wiosennej ...

Napisał: Robert Brysz

Najstarszy zespół młodzieżowy Naszego klubu intensywnie przygotowuje się do rundy wiosennej. Grupa Szkoły Mistrzostwa Sportowego trenuje codziennie na boisku, a także na siłowni pod okiem trenera przygotowania motorycznego, a do tego dochodzą analizy video oraz odprawy taktyczne...

niedziela, 24 listopad 2019 11:01

Juniorzy - sparing - Gwiazda SMS Ruda Śląska - Podlesianka Katowice 5-2

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Zespół juniorów Gwiazdy SMS Ruda Śląska już po zakończeniu sezonu ma w planach rozegranie dwóch spotkań sparingowych. Pierwszym rywalem rudzian była ekipa Podlesianki Katowice. Podopieczni Roberta Brysza wygrali 5-2. Natomiast była to także dobra okazja do przetestowania chłopaków zainteresowanych grą w naszych barwach w kolejnym sezonie.

Bramki:
Jakub Kostowski
Szymon Karwicki
Aron Okrojek
Paweł Myśliwiec
Niklas Kabus

sobota, 9 listopad 2019 20:29

Juniorzy - Gwiazda SMS Ruda Śląska - Stadion Śląski Chorzów 0-3

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Niestety w kolejnym spotkaniu w rundzie rewanżowej nie zdobyliśmy punktów. W Nowym Bytomiu juniorzy przegrali z chorzowskim zespołem 0-3. W tabeli nadal zajmujemy bezpieczne piąte miejsce, ale czekamy na pierwszą wygrana w rundzie rewanżowej.

niedziela, 3 listopad 2019 21:20

Juniorzy - SMS Gwiazda Ruda Śląska - AKS Niwka 1-5

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W niedzielny poranek nasi juniorzy zmierzyli się z liderem tabeli AKS Niwka. Niestety podopieczni Roberta Brysza nie dali dzisiaj rady rywalom i przegrali aż 1-5. Honorowego gola zdobył Dominik Szołtysik uderzając skutecznie z rzutu wolnego. W kolejnym meczu zagramy ze Stadionem Chorzów - wynik tego starcia określi nasze cele na końcówkę sezonu.

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj