Terminarz

Kolejka nr 14
CKS CZELADŹ 8:0 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
KKS CZARNI SOSNOWIEC 0:0 KS ROZWÓJ KATOWICE
UKS SZOPIENICE 4:4 UKS RUCH CHORZÓW
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2:8 KS GÓRNIK JAWORZNO
Kolejka nr 13
KS ROZWÓJ KATOWICE 6:1 UKS SZOPIENICE
UKS RUCH CHORZÓW 13:0 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:9 KKS CZARNI SOSNOWIEC
KS GÓRNIK JAWORZNO 1:2 CKS CZELADŹ
Kolejka nr 12
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 3:8 UKS SZOPIENICE
KKS CZARNI SOSNOWIEC 13:0 KS GÓRNIK JAWORZNO
CKS CZELADŹ 5:2 UKS RUCH CHORZÓW
KS ROZWÓJ KATOWICE 8:1 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 11
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:4 UKS SZOPIENICE
UKS RUCH CHORZÓW 1:3 KKS CZARNI SOSNOWIEC
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 0:9 CKS CZELADŹ
KS GÓRNIK JAWORZNO 0:7 KS ROZWÓJ KATOWICE
Kolejka nr 10
KS ROZWÓJ KATOWICE 6:0 UKS RUCH CHORZÓW
UKS SZOPIENICE 4:5 CKS CZELADŹ
KKS CZARNI SOSNOWIEC 15:1 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:2 KS GÓRNIK JAWORZNO
Kolejka nr 9
UKS RUCH CHORZÓW 3:3 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
KS GÓRNIK JAWORZNO 1:11 UKS SZOPIENICE
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 1:6 KS ROZWÓJ KATOWICE
CKS CZELADŹ 1:2 KKS CZARNI SOSNOWIEC
Kolejka nr 8
KS ROZWÓJ KATOWICE 2:2 CKS CZELADŹ
UKS SZOPIENICE 3:0 KKS CZARNI SOSNOWIEC
KS GÓRNIK JAWORZNO 1:2 UKS RUCH CHORZÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 4:0 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
Kolejka nr 7
UKS RUCH CHORZÓW 1:2 UKS SZOPIENICE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:5 CKS CZELADŹ
KS GÓRNIK JAWORZNO 11:0 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
KS ROZWÓJ KATOWICE 2:0 KKS CZARNI SOSNOWIEC
Kolejka nr 6
KKS CZARNI SOSNOWIEC 5:0 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 0:6 UKS RUCH CHORZÓW
UKS SZOPIENICE 2:3 KS ROZWÓJ KATOWICE
CKS CZELADŹ 9:1 KS GÓRNIK JAWORZNO
Kolejka nr 5
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:4 KS ROZWÓJ KATOWICE
KS GÓRNIK JAWORZNO 1:6 KKS CZARNI SOSNOWIEC
UKS RUCH CHORZÓW 2:5 CKS CZELADŹ
UKS SZOPIENICE 15:1 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
Kolejka nr 4
UKS SZOPIENICE 6:1 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
KKS CZARNI SOSNOWIEC 5:2 UKS RUCH CHORZÓW
CKS CZELADŹ 10:0 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
KS ROZWÓJ KATOWICE 6:0 KS GÓRNIK JAWORZNO
Kolejka nr 3
KS GÓRNIK JAWORZNO 6:1 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
UKS RUCH CHORZÓW 0:6 KS ROZWÓJ KATOWICE
CKS CZELADŹ 2:5 UKS SZOPIENICE
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 0:16 KKS CZARNI SOSNOWIEC
Kolejka nr 2
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:1 UKS RUCH CHORZÓW
UKS SZOPIENICE 7:3 KS GÓRNIK JAWORZNO
KKS CZARNI SOSNOWIEC 3:2 CKS CZELADŹ
KS ROZWÓJ KATOWICE 16:0 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
Kolejka nr 1
LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 0:3 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
UKS RUCH CHORZÓW 2:2 KS GÓRNIK JAWORZNO
KKS CZARNI SOSNOWIEC 2:2 UKS SZOPIENICE
CKS CZELADŹ 0:2 KS ROZWÓJ KATOWICE
© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj