Aktualności

niedziela, 8 marzec 2020 15:04

"Malinowe Gwiazdy" i Dzień Kobiet

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

To była bardzo udana inauguracja sekcji nordic walking "Malinowe Gwiazdy" działającej przy naszym stowarzyszeniu. Z okazji Dnia Kobiet na Rybaczówce w Kochłowicach odbyły się dzisiaj zawody towarzyskie. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 5 km, na który udali się po krótkiej rozgrzewce prowadzonej przez Joannę Kołodziej. Fajna pogoda i ciekawa trasa sprzyjały pokonaniu trasy.

Dodajmy, że nie zabrakło niespodzianek - poczęstunku, upominków dla pań i niespodzianki - samochodu na weekend ufundowanego przez Salony Kanclerz. Cieszy frekwencja - wszystkich zainteresowanych wspólnym chodzeniem i treningami zachęcamy do udziału - do końca marca spotykamy się we wtorki i czwartki o 17.00 pod Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej Kochłowicach przy ulicy Tunkla 147A. 

Sponsorami imprezy byli - Restauracja Malinowy Dwór, Makro, Salony Kanclerz

piątek, 6 marzec 2020 19:35

ZAPROSZENIE - Dzień Kobiet z nordic walking

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Sekcja „Malinowe Gwiazdy” Ruda Śląska działająca przy naszym stowarzyszeniu zaprasza wszystkich sympatyków ruchu na świeżym powietrzu na wspólny marsz nordic walking z okazji Dnia Kobiet.

Impreza jest zaplanowana 8 marca na terenach leśnych – „Lasy panewnickie”, zbiórka na parkingu przy Rybaczówce o godz. 10.30 - ul. Gościnna.

W planie imprezy, po krótkiej rozgrzewce uczestnicy udadzą się na wspólny spacer na specjalnie wytyczonej trasie na dystansie ok. 5 km. 

Oczywiście nie zabraknie atrakcji m.in. zapraszamy na miłe spotkanie przy ognisku z poczęstunkiem i niespodziankami dla PAŃ. Partner imprezy – „Salony Kanclerz” wśród wszystkich uczestników rozlosuje nagrodę – niespodziankę - samochód na weekend!!!

Współorganizatorem imprezy jest Szkoła Mistrzostwa Sportowego Ruda Śląska. 

niedziela, 16 luty 2020 17:59

Pierwsza impreza "Malinowych Gwiazd"

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Klub nordic walking MALINOWE GWIAZDY Ruda Śląska działający przy stowarzyszeniu Gwiazda Ruda Śląska zaprasza wszystkich chętnych, PANIE i nie tylko na aktywne świętowanie DNIA KOBIET, które odbędzie się 08.03.20 na terenach leśnych - Rybaczówka przy ul. Pilsudskiego będzie wesoło, radośnie i zdrowo. Zbiórka od godz 10/30 10/45- rozgrzewka 11 - 12 marsz duktami leśnymi po kochłowickich lasach, trasa maksymalnie 5 km 12 - coś dla brzuszka - małe co nieco Będą mile niespodzianki dla Pań, gwarantujemy ciepłą i miła atmosferę, nie zapewniamy POGODY, bez względu na warunki atmosferyczne zawody się odbędą. Czekamy i pozdrawiamy

Informujemy, że w każdy wtorek i czwartek grupa spotyka się na wspólnych zajęciach - o 17.00 zbiórka przed budynkiem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej Kochłowicach przy ulicy Tunkla 147A

piątek, 31 styczeń 2020 21:51

Sekcja Nordic Walking zaprasza na zajęcia

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Zgodnie z zapowiedziami od stycznia oficjalnie w naszym stowarzyszeniu działa sekcja Nordic Walking.

Stałe zajęcia dla zainteresowanych dorosłych i dzieci odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godz. 17.00
Zbiórka przy Szkole Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej Kochłowicach przy ulicy Tunkla 147A

Oprócz spotkań zaplanowana została już pierwsza impreza

Zapraszamy wszystkich sympatyków ruchu na świeżym powietrzu na wspólny marsz nordic walking z okazji Dnia Kobiet w dniu 08.03.2020 na terenach leśnych - lasy panewnickie, zbiórka na parkingu przy Rybaczowce o godz 11,najpierw udamy się na wspólny spacer na dystansie ok 5 km,po czym zapraszamy na miłe spotkanie przy ognisku z poczęstunkiem i niespodziankami dla PAŃ 

Więcej o działaniach sekcji
Malinowe Gwiazdy Ruda Śląska

https://www.facebook.com/Malinowe-Gwiazdy-Ruda-%C5%9Al%C4%85ska-100318851519264/

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj