Rocznik 1998

Wygrana z rezerwami GAFu.
czwartek, 14 kwiecień 2016 11:51

Drużyna Gwiazdy do lat 20 zmierzyła się w dniu wczorajszym z GAFem II Gliwice. Był to pierwszy sparing naszej ekipy w tym kształcie i było to widać na boisku, jednak mecz zakończył się naszym zwycięstwem 5:4. Na pewno należy pochwalić ambitną postawę Rudzian oraz skuteczność pod bramką rywala. Jest to dobry prognostyk przed dalszymi treningami.

Skład: Dąbrowski, Paluch - Zdziech, J. Naleśnik, Grzybek, Woźnica - Gapiński, M. Naleśnik, Dynek, Bokisz.

Bramki: M. Naleśnik 2, Dynek 2, Woźnica

Juniorzy: Nadal bez wygranej...
piątek, 23 październik 2015 18:05

Wciąż bez zwycięstwa pozostają juniorzy Gwiazdy. Tym razem w meczu, w którym podejmowali Gwarek Tarnowskie Góry padł remis 3:3(1:1).

Spotkanie miało szalony przebieg. Pierwsza połowa niemrawa, dopiero po zmianie stron gospodarze zaczęli grać swoje, a po dwóch debiutanckich bramkach Tomasza Golomba (2 świetne asysty Mateusza Chrzanowskiego) wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Wydawało się, że już nic nie odbierze nam zwycięstwa, jednak ostatnie 20 minut spotkania to chaotyczna gra Gwiazdy, co bez skrupułów wykorzystała ekipa przyjezdna. Dość powiedzieć, że w końcówce to właśnie goście mogli zadać ostatni cios i wywieźć 3 punkty, co na szczęście nie miało miejsca.

Warto dodać że bramka dla Gwarka na 3:3 padła po bardzo kontrowersyjnym rzucie karnym, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Już za tydzień ciężki mecz z katowicką Gieksą.

Juniorzy: Porażka po dzielnej walce.
środa, 14 październik 2015 15:00

Kolejnej ligowej porażki doznali juniorzy Gwiazdy. Tym razem, w meczu rozgrywanym w Rudzie Śląskiej, ulegli zespołowi Stadionu Śląskiego 1:5. Wartym podkreślenia jest fakt, że nasza drużyna przez braki kadrowe do meczu podchodziła w niepełnym składzie, a mimo to do przerwy po kapitalnej bramce Mateusza Dynka wynik był remisowy. Dopiero w drugiej połowie, gdy kontuzji doznał Kamil Trembaczowski, goście odjechali na kilka bramek.

Kamilowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a całej drużynie punktów w kolejnych meczach mimo jego absencji!

Juniorzy: Masakra w Katowicach.

środa, 07 październik 2015 21:32

W rozgrywanym w niedzielę meczu II Wojewódzkiej Ligi Juniorów katowicki Rozwój rozgromił gości z Rudy Śląskiej aż 9:0. Cały mecz w wykonaniu Rudzian to była istna katastrofa i należy o tym spotkaniu jak najprędzej zapomnieć.

Już w przyszłą niedzielę Gwiazda w roli gospodarza podejmie Stadion Śląski.

Juniorzy: Sama walka to nie wszystko

środa, 23 wrzesień 2015 00:49

W rozegranym w niedzielę meczu wyjazdowym z UKS-em Ruch Chorzów juniorzy Gwiazdy przegrali 5:1, choć warto podkreślić iż do przerwy było tylko 1:0 dla chorzowian i momentami nawet zanosiło się na niespodziankę. W drugiej połowie zabrakło sił oraz przede wszystkim, nie ma co się oszukiwać, umiejętności czysto piłkarskich. Rudzianie byli wyraźnie słabsi, ale ochoty do gry na pewno nie można im było odmówić.

Skład Gwiazdy: Sz. Chrzanowski (P. Paluch) - Kaczmarowski, M. Chrzanowski, Pietrasik, D. Paluch - Sobala, Bokisz, Chwieduk, Solorz, Dynek - Kilarski (Lorke)

Bramka: Lorke

Juniorzy: Pierwszy punkt.

niedziela, 06 wrzesień 2015 21:29

W meczu 2 kolejki pomiędzy Gwiazdą a Kolejarzem Katowice padł bezbramkowy remis. Można mówić o niedosycie, gdyż Rudzianie byli wyraźnie lepsi. Zabrakło skuteczności i pozostaje mieć nadzieję na poprawę tego elementu w kolejnych spotkaniach. Najbliższa okazja już za 2 tygodnie w meczu z chorzowskim Ruchem.

Skład Gwiazdy: S. Chrzanowski - Garbocz, Pietrasik, M. Chrzanowski, D. Paluch - Trembaczowski, Sobala, Solorz, Kasiński, Dynek - Kilarski (Christ)

W pierwszym spotkaniu nowego sezonu zespół juniorów Gwiazdy przegrał w Nowym Bytomiu z Wyzwoleniem Chorzów 1-3. Honorowego gola dla naszej drużyny zdobył Daniel Sobala. Miejmy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach podopieczni Bartłomieja Nogi już w pełnym zestawieniu zaczną zdobywać punkty. W kolejnym spotkaniu rudzianie zagrają w Katowicach z miejscowym Kolejarzem.