Zapraszamy do drużyny seniorów - Gwiazda zagra w Klasie B!

Po raz pierwszy w historii SRS Gwiazda do rozgrywek Podokręgu Katowice zostanie zgłoszony zespół seniorów - nasza drużyna zagra w Klasie B od sezonu 2017/2018.

Wszystkich zainteresowanych grą w naszych barwach zapraszamy na ''otwarty'' trening w czwartek 22 czerwca o 17.30 na obiekt w Nowym Bytomiu przy ulicy Czarnoleśnej. Trenerem drużyny seniorów będzie Michał Grzywaczewski.

Zespół seniorów w większości oparty będzie na wychowankach klubu, którzy w zakończonym sezonie występowali w drużynie juniorów Gwiazdy. Liczymy, że do zespołu dołączą także nasi byli wychowankowie grający teraz w innych klubach, którzy do tej pory nie mieli możliwości występowania w naszym zespole w seniorskiej drużynie na trawie.

Także część zawodników występująca w naszych drużynach seniorskich futsalowych jest zainteresowana dodatkowymi występami na boisku trawiastym dlatego też chcemy dać im taką możliwość i mieć ich do dyspozycji zarówno na trawie jak i hali.

Do drużyny docelowo powinni także trafiać najzdolniejsi zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego aby już oswajali się z piłką seniorską. 

Póki co zapraszamy wszystkich zainteresowanych na treningi.

Dodatkowe informacje - Michał Grzywaczewski 502 55 72 75

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN