Juniorzy - SMS Gwiazda – GKS Katowice 3:0 (3:0)

W ostatniej kolejce ligowej juniorów młodszych rocznika 2001/2002 podejmowaliśmy na własnym boisku GKS Katowice. Początek spotkania jak i cała pierwsza połowa to przewaga naszego zespołu w każdej strefie boiska, bardzo dobre poruszanie bez piłki, operowanie futbolówką oraz tworzenie sytuacji w konsekwencji wynik 3:0 do przerwy.  Duga połowa całkiem odmienna, zbyt rozluźnieni co prawda przeciwnik nie zagraża naszej bramce ale po prostu przestaliśmy grać w piłkę i w drugiej połowie nie strzelamy kolejnej bramki. Musimy pamiętać ze mecz składa się z 2 połów. Zmagania ligowe kończymy na 3 miejscu w tabeli i czekamy na wiosnę aby pokusić się o coś więcej.