Juniorzy IV liga - Gwiazda SMS Ruda Śląska - GKS Katowice 2-0 (0-0)

Po wygranych derbach z Grunwaldem dzisiaj przed południem juniorzy Gwiazdy SMS odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem pokonali katowicki GKS 2-0. Ten wynik sprawił, że jeżeli nie potkniemy się w spotkaniach z zespołami z dolnej połówki tabeli to w meczu o mistrzostwo zagramy już wkrótce z chorzowską Józefką. Mecz w I połowie toczył się przy lekkiej przewadze naszej drużyny, jednak brakowały sytuacji podbramkowych. Po zmianie stron Gwiazda SMS ruszyła do bardziej zdecydowanych ataków, ale rywale dobrze się bronili. Wreszcie Denis Wardzichowski zdecydował się na indywidualną akcję - po minięciu trzech rywali dograł do Dawida Breitkopfa, który technicznym uderzeniem dał nam prowadzenie. Rudzianie dalej atakowali, ale w kluczowych momentach brakowało naszym zawodnikom zdecydowania. Dopiero na 10 minut przed końcem Maciej Mazur ustalił wynik meczu na 2-0.

Jutro o 11.00 nasz zespół z V ligi zagra w Nowym Bytomiu ze Slavią.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN