Juniorzy - Podwójna porażka z Ruchem

W ten weekend aż trzy razy zagramy z drużynami UKS Ruch Chorzów. Niestety starcia zespołów juniorów w 3 lidze wojewódzkiej i w  4 lidze zakończyły się naszymi porażkami. W Chorzowie w 2 lidze przegraliśmy 0-1 ze spadkowiczem z 2 ligi. Mecz był bezbarwny i bardziej zasłużonym wynikiem byłby remis.

Natomiast drugie zespoły Gwiazdy SMS i UKS Ruch zagrały w Nowym Bytomiu. Już po 20 minutach ''niebiescy'' prowadzili 4-0! W I połowie rywale dominowali na boisku. Rozmowa w przerwie i zmiany w ustawieniu spowodowały, że w 2 połowie mecz się wyrównał, a nawet Gwiazda SMS miała więcej ''czystych'' sytuacji bramkowych. Jednak to goście zdobyli kolejnego gola i mecz zakończył się zasłużoną wygraną przyjezdnych 5-0.

W niedzielę o 11.00 UKS Ruch podejmuje Gwiazdę w rozgrywkach Klasy B.