Juniorzy - Dwa razy 2-3!

W sobotę rozegraliśmy derbowe spotkanie z Grunwaldem w IV lidze. Po słabym występie z naszej strony przegraliśmy 2-3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Drosdzol z rzutu rożnego i Byrski z rzutu wolnego. Niestety nie najwyższa dyspozycja w ten weekend przyniosła także porażkę w III lidze. Lepsi okazali się zawodnicy GKS Katowice, którzy wygrali na boisku "Rapid" 3-2. Mecz stał na przeciętnym poziomie. W I połowie jedyny strzał gospodarzy dał im prowadzenie. W II połowie rudzianie posiadali optyczną przewagę, ale nie potrafili zagrozić bramce GKS. Rywale po nielicznych kontrach zdobyli gole i na kwadrans do końca prowadzili 3-0. Końcówka przyniosła jeszcze emocje - bramki zdobyli Widuch i Watola. Mieliśmy jeszcze strzał w poprzeczkę w końcówce oraz rzut wolny pośredni z 11 metra. Niestety katowiczanie zdołali dowieźć korzystny wynik do końca rywalizacji. W III lidze kolejne spotkanie ligowe rozegramy już w czwartek.