Rocznik 2007

TURNIEJ FIFA - 18
czwartek, 22 luty 2018 08:27

Wczoraj dzięki uprzejmości Pana Marcina Gnutka, który udostępnił nam miejscówkę ;) zorganizowaliśmy turniej na konsoli PS4 w FIFĘ 18. 

Emocji było co niemiara, wszyscy świetnie się bawili, był stres, radość a nawet łzy! co jest dowodem na to, że pomysł na taką formę integracji był trafiony :)

Ale od początku... :)

W turnieju wzięło udział 12 zawodników, podzieliliśmy się na dwie grupy A i B. W grupie A zagrali:  

ADAŚ - BAYERN

DANIEL - JUVE      

SZYMEK - REAL      

IGOR - CHELSEA                   

WIKTOR - MANCHESTER CITY                  

PAWEŁ - BORUSSIA DORTMUND 

grupa B

SEBASTIAN - TOTTENHAM

DAWID - PSG 

GOSIA - BARCA 

MICHAŁ - MANCHESTER UNITED 

OLEK - ATLETICO MADRYT 

KAMIL - ARSENAL 

Mecze grupowe zagraliśmy systemem każdy z każdym, pierwsze dwa zespoły wychodziły z grupy i rywalizowały o miejsca na podium :) Do ostatnich meczy nie było jasne kto wyjdzie z grupy, po bardzo emocjonujących pojedynkach w końcu wszystko się wyjaśniło i tak z grupy A z miejsca pierwszego wyszedł Wiktor który zgromadził 13 punktów a z miejsca drugiego Adaś z 10 punktami. W grupie B pojedynek trwał do samego końca, największym przegranym okazał się Michał, który przegrał pojedynek o wyjście z grupy z Olkiem w ostatnim meczu przegrywając 1:0, sytuacja się skomplikowała bo dwóch zawodników Olek i Kamil uzyskali taką samą liczbę punktów po 11 i co więcej w bezpośrednim pojedynku był remis, a stosunek bramkowy identyczny, dlatego zadecydowały rzuty karne, w których lepszy okazał się Kamil. 

Mecz o miejsce 3 zagrał Olek z Adasiem, a o miejsce pierwsze Wiktor z Kamilem. W meczu o 3 miejsce lepszy o 1 bramkę okazał się Olek wygrywając 2:1, ten mecz wzbudził najwięcej emocji ;) W finale niespodzianki nie było, bezkonkurencyjny Wiktor grający Manchesterem City pokonał Kamila - Arsenal 3:0. I tak oto najlepsi zostali wyłonieni :) Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał nagrodę pocieszenia, a najlepsi pamiątkowe puchary:)

Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze kiedyś zorganizować takie zawody ;) Jeszcze raz ogromne podziękowania dla Pana Marcina za udostępnienie lokalu, pyszną pizzę i organizację na najwyższym poziomie :) ! 

Dziś wracamy już do tradycyjnej formy treningu i wylewamy poty na SP 4 o godzinie 17:45;) Do zobaczenia! 

 

 

 

Gwiazda Cup - Gościnni rudzianie
poniedziałek, 19 luty 2018 15:28

W turnieju rocznika 2007 o Puchar Prezesa SR-S Gwiazda najlepsi okazali się przedstawiciele klubu Start Namysłów, którzy w finale pokonali GSF Gliwice. Po rzutach karnych trzecie miejsce przypadło ekipie FA Jurajska, a czwarte naszym przyjaciołom z niemieckiej Wittenbergii. Wyjątkowo gościnni okazali się rudzianie - nasze zespoły Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej zakończyły rywalizację na 5 i 6 miejscu, a ekipa Gwiazdy uplasowała się na miejscu 10. Wyróżnienia indywidualne - piątkę turnieju otrzymali

Michał Filipowicz (GSF Gliwice) - bramkarz
Patryk Kania (FA Jurajska)
Rusy Grunenberg (Grun-Weiss Piesteritz)
Florian Kuhnert  (Grun-Weiss Piesteritz)
Maciej Romaniuk (Start Namysłów)
 
Za tydzień na parkiecie pojawią się zespoły rocznika 2008.

 

W niedzielę o 8.16 rozpocznie się turnieju rocznika 2007 o Puchar Prezesa SRS Gwiazda. Będzie to kolejna odsłona naszego cyklu turniejów halowych Gwiazda Cup. W naszym tegorocznym cyklu występowali już Słowacy, tym razem do Rudy Śląskiej przyjechał już zespół z niemieckiej Wittenbergii. W turnieju zagra bowiem współpracujący z naszym stowarzyszeniem zespół Grun-Weiss Piesteritz. Nasi goście pojawili się w Rudzie Śląskiej w sobotnie popołudnie, oprócz oprawy turniejowej zaliczyli także pobyt na obiekcie Aquadrom. Jutro walczyć będą w turnieju, w którym zagra 10 drużyn. Zakończenie planowane jest około godziny 15.30 - 15.45. Zapraszamy do kibicowania młodym zawodnikom w tej międzynarodowej imprezie.

18 luty - turniej GWIAZDA CUP

piątek, 16 luty 2018 13:41

Już w najbliższą niedzielę zagramy w kolejnym turnieju halowym organizowanym tym razem przez nasze stowarzyszenie. 

Gramy raz 15 minut w polu 4 zawodników + bramkarz. W turnieju bierze udział 10 drużyn, podzielonych na dwie grupy, my trafiliśmy do grupy B i zagramy z takimi drużynami jak: FA Jurajska, MOSiR Stal Zabrze, Śląsk Świętochłowice i Grun - Weiss Piesteritz. 

W grupie A natomiast zagrają: 2 drużyny SMSu Ruda Śląska, GSF Gliwice, Akademia Espanola, Start Namysłów. 

Pierwszy mecz gramy z drużyną z Niemiec. 

Zbiórka na turniej w niedzielę o godzinie 7:50 na hali MOSiR w Halembie (obok aquadromu) zakończenie planowane jest ok godziny 15:30

Zabieramy: Stroje meczowe, żółte getry, obuwie halowe, ochraniacze, bluzy z dresu. 

Skład: Adaś, Seba, Wiktor, Gosia, Daniel, Michał D., Olek, Szymek, Kamil, Paweł, Dawid.

Turniej na pewno będzie stał na wysokim poziomie, więc musimy zagrać z dużym zaangażowaniem ! Ciężko trenujemy i robimy postępy, wierzmy że potrafimy wygrać z najlepszymi! Widzimy się w niedzielę, wyspani, pełni sił i woli walki:)

Do zobaczenia! 

Po dobrym występie przewidziana niespodzianka! ;) dowiecie się po turnieju :)

Harmonogram treningów

wtorek, 06 luty 2018 11:51

W tym tygodniu trenujemy:

PONIEDZIAŁEK: 16:30 - 18:00 SP 4 Czarny Las

ŚRODA: 13:00 - 14:30 Hala MOSiR Halemba (obok aquadromu)

CZWARTEK: 17:45 - 19:00 SP 4 Czarny Las

PIĄTEK: 13:00 - 14:30 Hala MOSiR Halemba (obok aquadromu)

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieciaki do dołączenia do naszej świetnej ekipy ! Na trening może przyjść każdy urodzony w roku 2007 i 2008 :) ZAPRASZAMY! 

 

Kalendarze

czwartek, 25 styczeń 2018 12:12

Na dzisiejszym treningu, będą do nabycia kalendarze. Zainteresowanych proszę o zgłoszenie się po treningu.

KOSZT: 20zł 

TRENING: 

SP 4 Czarny Las godzina 17:45 

TURNIEJ W BYTOMIU

czwartek, 25 styczeń 2018 09:00

W minioną niedzielę, zagraliśmy w turnieju Międzypokoleniowym organizowanym przez Rozbark Bytom. Co prawda nie była prowadzona klasyfikacja, bo wszystkie drużyny otrzymały nagrody, a najważniejsza była gra i dobra zabawa to z naszych obliczeń wyszło, że zajęliśmy 3 miejsce. 

W turnieju wzięło udział 5 drużyn, zagraliśmy systemem każdy z każdym. Nasza drużyna zaprezentowała się całkiem nieźle, wygrywając dwa z czterech meczy.

Pierwsze dwa mecze to dla nas kubeł zimnej wody na głowę, zagraliśmy z dwiema najlepszymi drużynami czyli Polonią Bytom i pierwszą drużyną Rozbarka. W meczu z Rozbarkiem, bramki tracimy głównie po własnych błędach, mecz z Polonią ewidentnie pokazał ile jeszcze pracy przed nami :) była to najlepsza drużyna tego dnia, choć przegrywamy tylko 0:5. 

Gdybyśmy pierwsze dwa mecze zagrali odważniej, wynik na pewno byłby korzystniejszy :) W meczach z Bobrownikami i drugą drużyną Rozbarku wygrywamy. W obu meczach to my prowadziliśmy grę, graliśmy zadziornie od razu atakując i nie pozwalając przeciwnikowi przenieść gry na naszą połowę. 

Turniej zaliczamy jak najbardziej do udanych! Trenujemy i walczymy dalej, bo z treningu na trening gra wygląda coraz lepiej :)

Barwy Gwiazdy reprezentowali: 
Gosia Rawicz - Grotowska, Dawid Chmielewski, Adaś Jagielski, Sebastian Jagielski, Wiktor Lis, Olek Gnutek, Szymek Podmorański, Daniel Dobroń, Paweł Paćdzior i Michał Doleżych. 

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN