Rocznik 2008

Rocznik 2008 - SMS przegrywa w karnych
czwartek, 23 listopad 2017 19:49

Drugi dzień Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Silesia Orlik Cup dostarczył wielu emocji kibicom i rodzicom obserwującym w hali bielszowickiej Zgody zmagania zawodników i zawodniczek rocznik 2008 i młodszych. Ponownie aż 10 drużyn rywalizowało w imprezie, którą finansowo w ramach projektu wsparło Ministerstwo Sportu i Turystyki. Turniej wygrał AKS Mikołów pokonując w rzutach karnych SMS Ruda Śląska. Dodajmy że drużyny spotkały się także w meczu otwarcia turnieju - wtedy lepszy był SMS. Dodajmy, że oprócz wyróżnień i nagród dla najlepszych uczestników w turnieju nagrody otrzymali także wyróżniający się zawodnicy w poszczególnych zespołach. Brawa dla wszystkich uczestników. Organizatorem turnieju była Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej przy wsparciu SRS Gwiazda i pomocy organizacyjnej rodziców, za którą serdecznie dziękujemy.

Wyróżnienie indywidualne

Najlepszy zawodnik turnieju – Paweł Slawik (AKS Mikołów)

Najlepszy bramkarz  turnieju – Oskar Konieczny (APN Siemianowice Śląskie)

Król strzelców – Jakub Janus (SMS Ruda Śląska)

 

O turnieju w mediach:

 

Serwis sportowy Sfera TV

http://www.sferatv.pl/vod/sport/informacje-sportowe/17852-sport-20-listopada-2017

 

Wydanie Panoramy o 18.00 z 23.11 (polecamy od 22:30)

https://panorama.tvp.pl/

 

Fotorelacja z niedzielnej imprezy

http://www.sportrudzki.pl/niedziela-dla-aks-mikolow/

Wyniki w rozwinięciu informacji

Debiut w lidze Orlika
czwartek, 07 wrzesień 2017 19:57

Debiut w Lidze Orlika!
Wczorajszy dzień zawodnicy Gwiazdy 2009 mogą zaliczyć do bardzo udanych. Na inauguracje Katowickiej IV ligi okręgowej E2 Orlik grupa 3 rocznik 2008 nasi zawodnicy zwyciężyli na boisku Kamionki Mikołów, aż 1-13! Młodzi Gwiazdorzy walczyli na każdym centymetrze boiska, nie zostawiając żadnych złudzeń Gospodarzom . Zagraliśmy walecznie i kontrolowaliśmy przebieg gry od początku do końca. Jak sam wynik wskazuje, stworzyliśmy sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych. Jednak grając w lidze ze starszymi o rok zawodnikami, wiemy, iż każdy kolejny mecz będzie dla nas dużym wyzwaniem i będzie kosztował nas wiele walki i zaangażowania.
Oczywiście kolegom z Kamionki życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach i dziękujemy za zawody.

Zespół w tym dniu reprezentowali:
Mańka, Kokoszka, Salamon, Smoła, Wieczorek, Rogosz, Zieliński, Majętny, Chmielewski.

Bramki: Kokoszka, Majętny, Rogosz x3, Wieczorek x2, Smoła x3, Chmielewski x3.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie.

Więcej zdjęć na naszej stronie na Facebooku https://www.facebook.com/gwiazdarudaslaska2009/

Zebranie rodziców przed obozem
czwartek, 29 czerwiec 2017 11:51

W piątek 30 czerwca w hali widowiskowo - sportowej MOSiR w Halembie o godzinie 17.30 odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie obozu sportowego dla członków szkółki piłkarskiej Gwiazda. Przypominamy, że nasi podopieczni spędzą w Bielsku-Białej na obiektach Centrum Sportowego Rekord ostatnie 10 dni sierpnia. Pozostały jeszcze wolne miejsca na wyjazd. Zapraszamy rodziców na krótkie spotkanie informacyjne - osoby, które nie mogą pojawić się na spotkaniu mogą uzyskać także informacje telefonicznie pod numerem 504 197 289

Turniej Gwarek Zabrze

środa, 14 czerwiec 2017 14:06

W niedziele dnie 18.06.2017 zagramy w turnieju na boisku Gwarka Zabrze. Do rywalizacji na boisku zapraszam następujących chłopców:

Jagielski Adam, Jagielski Sebastian, Bujok Piotr, Chmielewski Dawid, Mastalski Dawid, Dobroń Daniel, Józefiok Dominik, Ryndak Mateusz, Błaszczyk Patryk.

Zapisy na wycieczkę

niedziela, 11 czerwiec 2017 21:22

Z okazji zakończenia sezonu - podobnie jak w poprzednim roku SRS Gwiazda organizuje wyjazd do Parku Zabaw Energylandia w Zatorze. Wyjazd zaplanowaliśmy na środę 21 czerwca.

Podobnie jak przed rokiem ofertę wyjazdu kierujemy do naszych członków uczęszczających na zajęcia treningowe wraz z opiekunem.  Koszt wyjazdu (dziecko plus opiekun) wynosi 120,00 zł.  SRS Gwiazda pokrywa koszt transportu autokarem oraz dofinansowuje bilet wstępu dla dziecka.

Wyjazd planujemy na godzinę 8.30 - powrót w zależności od humoru uczestników zakładamy ok. 16.00

Ilość miejsc jest ograniczona - dlatego też decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane są smsem na numer 504 197 289. Pod tym numerem można także uzyskać dodatkowe informacje.

Zachęcamy do wyjazdu.

W niedzielę 04.06.17 w Katowicach chłopcy z Gwiazdy rozegrali kolejkę Ligi Żaków. W trzech meczach osiągnęliśmy następujące wyniki: Gwiazda Ruda Śl. 6 : ŚTS Katowice 6, bramki zdobyli Mastalski Dawid 2, Ryndak Mateusz 4 ; Gwiazda Ruda Śl. 6 : UKS Kuźnica 1,  bramki zdobyli Mateusz Ryndak 2, Dobroń Daniel 1, Błaszczyk Patryk 1, Mastalski Dawid 1, Józefiok Dominik 1. W ostatnim meczu przegraliśmy 2 :6 z zespołem Stadion Sląski, 2 bramki dla naszego zespołu strzelił Mateusz Ryndak, który w tym dniu dzielnie walczył z rywalem oraz z przeziębieniem. 

Z kolei w poniedziałek 05.06.2017 rozegraliśmy ostatnią kolejkę Ligi Szkół Rudzkich na boisku Slavii Ruda Śląska z tamtejszą drużyną. Po bardzo emocjonującym i wyrównanym meczu wygraliśmy 9:8. Wielkie gratulacje dla chłopców za walkę do samego końca o dobry wynik, w końcówce meczu ze stanu 7:8 wyszliśmy zwycięsko. Ja jako trener jestem dumny z postawy wszystkich chłopców, pamiętajmy jednak o tym że mecze powinny być fajną zabawą i ciekawą formą spędzania wolnego czasu aktywnie !!!. Bramki dla naszego zespoły zdobyli: Mateusz Ryndak 4, Mastalski Dawid 3, Kowolik Marcel 2.

 

Rocznik 2008 - Zakończona kolejka Ligi Żaków

poniedziałek, 29 maj 2017 10:46

W upalne niedzielne popołudnie rozegraliśmy mecze Ligi Żaków. Gratuluję naszym zawodnikom zaangażowania w każde spotkanie. Graliśmy jednym składem bez zmian i na prawdę daliśmy radę mimo tak słabej frekwencji :). Gwiazda Ruda Śl. 3 : GKS Gieksa III 3, bardzo wyrównany mecz, goniliśmy wynik i udało się zremisować, co bardzo cieszy bo zagraliśmy z charakterem. Bramki zdobyli : Ryndak Mateusz 1, Mastalski Dawid 1, Kowolik Marcel 1. Gwiazda Ruda Śl. 10 : Sparta Katowice 2 . Bramki dla naszego zespołu zdobyli : Mastalski Dawid 4, Ryndak Mateusz 5, Kowolik Marcel 1. Gwiazda Ruda Śl. 0 : APN Siemianowice 0. Bardzo wyrównany mecz, dużo walki a na uwagę zasługuje tutaj piękna interwencja Adama Jagielskiego, która to zdecydowała o tym że mecz ten zremisowaliśmy. Gwiazda Ruda Śl. 5 : Viktoria Katowice 2 . Bramki zdobyli : Ryndak Mateusz 3, Mastalski Dawid 1, Błaszczyk Patryk 1.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN